Tanie latanie w sam raz na Majówkę

26-04-2024

Lotnisko w Jasionce przygotowało kolejne połączenie dla entuzjastów podniebnych podróży. We współpracy z Ryanairem uruchomiono trasę z Rzeszowa do Alicante. Rejsy do hiszpańskiego miasta są dostępne dwa razy w tygodniu - w każdą środę i sobotę.

Tanie latanie w sam raz na MajówkęA co zwiedzać w tym słonecznym mieście ?

Waszej uwadze polecamy zamki, których w Alicante jest całkiem sporo, a każdy z nich kryje w sobie ciekawą historię. Na przykład Zamek Świętej Barbary wzniesiony w IX wieku na skale górującej nad miastem. Zwiedzający mogą zobaczyć nie tylko panoramę miasta, ale także port oraz skryte w oddali góry. Dla fanów niezwykłych krajobrazów będzie to idealne rozwiązanie.


Miłośnicy historii i archeologii również nie mają powodów do narzekań. Muzeum Archeologiczne w Alicante stoi przed nimi otworem i zaprasza do odkrywania swoich tajemnic. W tamtejszym eksponatach zapisana jest żywa historia Alicante i okolic na przestrzeni stu tysięcy lat, od czasów najdawniejszych aż do współczesności. Wszyscy fani Indiany Jonesa na pewno będą szczęśliwi.

A gdy już zmęczycie się chodzeniem zalecamy odpoczynek na plaży. Siedmiokilometrowa plaża San Juan nadaje się do tego wprost idealnie. Słońca jest pod dostatkiem, a na turystów czekają : niezwykle czysta woda, palmy, oraz całkiem sporo barów.


To wszystko i o wiele więcej kryje w sobie ten niezwykle urokliwy i malowniczy zakątek Hiszpanii, gdzie słońce świeci przez ponad 300 dni w roku.

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma