Garść nowinek od Lufthansy!

26-04-2024

Poczekalnie nastawione na jeszcze większy komfort pasażerów, osobisty identyfikator podróży, oraz wygodna aplikacja do rezerwacji – Lufthansa tej wiosny zaskakuje pomysłami.

Lufthansa Innowuje: Nowe Poczekalnie, Osobiste ID Podróży i Ulepszona Aplikacja

Nowe Koncepcje Poczekalni

Zacznijmy od poczekalni. To miejsce, gdzie osoby podróżujące służbowo mogą znaleźć chwilę wytchnienia tuż przed odprawą i odlotem. Świat pracy zmienił się jednak w ostatnich kilku latach drastycznie, a stała dostępność pracowników wymaga cichych i inspirujących miejsc do pracy. Nawet w trasie. Dlatego tak ważne staje się opracowanie koncepcji poczekalni przyszłości, w których można łatwo zapewnić podróżnym spokój i prywatność. Wymaga to inteligentnego planowania przestrzennego, gdzie każdy metr kwadratowy jest szczegółowo zaprojektowany. Lufthansa koncentruje się na jak najbardziej elastycznym zaspokajaniu potrzeb podróżnych – niezależnie od tego, czy chcą pracować, napić się relaksującego drinka, czy po prostu odpocząć. Lokalność i indywidualny charakter powinny zawsze znajdować się w centrum uwagi. Koncepty poczekalni na nadchodzące lata można już zobaczyć w Nowym Jorku, na lotnisku Newark. Prace remontowe idą pełną parą, a otwarcie zaplanowane jest na tegoroczne lato. Planowanie wielu innych lokalizacji właśnie się rozpoczęło.

Osobisty Identyfikator Podróży – Nowość w Aplikacji

Kolejnym udogodnieniem dla pasażerów Lufthansy będzie na pewno osobisty identyfikator podróży. A co to takiego? To opcja dodana do najnowszej wersji aplikacji, która pozwala pasażerom na swobodne zarządzanie swoją rezerwacją. Dzięki niej można cieszyć się łatwym dostępem do swojego profilu podróży, aktualnych rezerwacji i spersonalizowanych ofert, zabezpieczyć ważne dokumenty podróżne na następny lot czy też zapisać preferowaną metodę płatności, co pozwala zaoszczędzić czas podczas rezerwacji. Jeden login – wiele możliwości!

Wsparcie na Każdym Etapie Podróży

Warto pamiętać, że aplikacja Lufthansy wspiera użytkowników na każdym etapie podróży. Za jej pośrednictwem można rezerwować loty i miejsca, wydawać karty pokładowe oraz wykonywać wiele innych czynności. Podróżni otrzymują także automatyczne powiadomienia o zbliżającym się locie i dostęp do innych spersonalizowanych usług. Mogą również wygodnie zarządzać swoimi danymi osobowymi. Aby uprościć korzystnie z aplikacji Lufthansy, zmniejszono wybór kluczowych funkcji. Niektóre rzadko używane, zostały usunięte. Wszystkie niezbędne i pomocne funkcje będą stopniowo powracać do aplikacji Lufthansy i zapewnią jeszcze większy komfort podróżowania.

 

Rezerwacja biletów

Bilety lotnicze są dostępne i mogą być rezerwowane poprzez kontakt:

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma