LOT - na początku czerwca polecimy do Oradei

16-04-2024

W końcu podróżujący doczekali się zapowiadanego połączenia między stolicą Polski, a Oradeą, które wystartuje 3 czerwca br. Przewidziane są 4 rejsy w tygodniu. Bilety na tę okazję można już zakupić za naszym pośrednictwem.

LOT jako jedyna linia zaproponowała Oradeę jako interesujący kierunek podróży. Oznacza to, że byli jedynym oferentem w przetargu zorganizowanym przez władzę okręgu Bihor na odpowiedniego przewoźnika, który będzie obsługiwał bezpośrednie loty z Oradei do Warszawy.

Z rumuńskich serwisów informacyjnych mogliśmy się dowiedzieć, że połączenie zostanie zainaugurowane 1 lipca, jednak teraz już wiemy, iż stanie się to o wiele szybciej. Bilety można już zakupić, a pierwszy lot zaplanowany jest na 3 czerwca.

LOT - na początku czerwca polecimy do OradeiLinia na ten moment oferuje cztery rejsy tygodniowo, lecz może to ulec zmianie. W poniedziałki i soboty wyruszyć będziemy mogli o 14:30, aby o 17:00 lokalnie, wylądować już w Oradei, następnie należy poczekać 40 minut, aby rozpoczął się rejs powrotny. W środy i piątki ze stolicy samoloty wystartują o godzinie 11:25 aby wylądować o 13:55 już w Oradei, natomiast w Warszawie samolot LOT-u ląduje o 14:55 czasu polskiego.

Rozpiska lotów:

Warszawa – Oradea:

  • Warszawa 14:30 - Oradea 17:00
  • Oradea 17:40 - Warszawa 18:00
  • Warszawa 11:25 - Oradea 13:55
  • Oradea 14:35 - Warszawa 14:55

Na pokładzie samolotu znajdować się może co najmniej 75 pasażerów. Kontrakt ten będzie obowiązywał przez następne cztery lata, natomiast LOT za wykonywanie tego połączenia otrzyma dopłaty ze środków pochodzących z budżetu okręgu Bihor. Dzięki temu rozwiązaniu pozycja linii na rumuńskim rynku zostanie wzmocniona. Na ten moment LOT oferuje loty z Warszawy do Bukaresztu oraz Kluż-Napoki.

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma