Kariera w Why Not TRAVEL

PRACA NA MIARĘ TWOICH AMBICJI

 

Największym kapitałem Why Not TRAVEL jest potencjał intelektualny, zaangażowanie oraz doświadczenie pracowników. Właśnie dlatego gwarantujemy atrakcyjne warunki i przyjazną atmosferę. Systematycznie inwestujemy w rozwój kompetencji zawodowych i osobistych całej kadry naszej firmy.

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z branżą turystyczną, lubisz pracę w międzynarodowym środowisku oraz zależy Ci na wzorowych relacjach z pracodawcą, to z pewnością zainteresują Cię nasze oferty.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania CV!
 

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje i tak możesz przesłać swoje CV. Trafi ono do naszej bazy, do której sięgamy otwierając rekrutacje na poniższe stanowiska:

Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.


Dołącz do zespołu Why Not TRAVEL

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Rzetelna firma