MICE: Meetings | Incentives | Conferences | Events

PROFESJONALNE USŁUGI PROJEKTOWANE POTRZEBAMI KLIENTÓW

 

Spotkania, konferencje, wyjazdy integracyjne i wydarzenia branżowe współtworzą rzeczywistość biznesową, która wymaga perfekcji na poziomie kreatywnym i organizacyjnym.

Why Not TRAVEL w ramach innowacyjnej oferty otwiera przed swoimi Klientami nieograniczone możliwości, przenosząc usługi MICE w zupełnie nowy wymiar.

Oto szczegóły elastycznej oferty optymalnie dostosowanej do potrzeb rynku oraz preferencji najbardziej wymagających Klientów:


M” JAK MEETINGS

SZKOLENIA I SPOTKANIA BIZNESOWE

Organizujemy dyskretne spotkania biznesowe w wąskim gronie, robocze meetingi panelowe oraz szkolenia dedykowane specjalistom, oraz kadrze managerskiej. Każdy projekt realizujemy w oparciu o listę życzeń naszych Klientów, którą uzupełniamy o kreatywne propozycje autorskie w ramach konkretnego budżetu.

W zależności od preferencji naszych Klientów oferujemy kompleksowe usługi lub przejmujemy obowiązki organizacyjne już na etapie realizacji.


„I” JAK INCENTIVES

MOTYWACJA I INTEGRACJA

Wycieczka trekkingowa po fascynujących szlakach Ameryki Południowej, ekskluzywny rejs po lazurowych wodach egzotycznych akwenów lub azjatyckie przygody w stylu off-road z dreszczykiem pozytywnych emocji – to zaledwie kilka oryginalnych scenariuszy, które proponujemy. Wyjątkową ofertę uzupełniają unikalne wycieczki z Martyną Wojciechowską oraz Wojciechem Cejrowskim, którzy w charyzmatyczny sposób odkrywają przed naszymi Klientami najbardziej niezwykłe zakątki świata.

Usługi Incentive Why Not TRAVEL łączą wyjątkowe przeżycia z realną motywacją i integracją, i przekładają się realnie na wzrost wskaźników biznesowych, zdrowe współzawodnictwo oraz pozytywną atmosferę pracy.


„C” JAK CONFERENCES

KONGRESY, TARGI I KONFERENCJE

Zespół specjalistów Why Not TRAVEL perfekcyjnie organizuje targi, kongresy oraz branżowe i prasowe konferencje, dbając o najdrobniejsze szczegóły na poziomie logistycznym, formalnym oraz organizacyjnym.

Nasze usługi realizujemy w Polsce i za granicą, a ofertę dedykujemy zarówno wielkim korporacjom, jaki i małym firmom, gwarantując najwyższy poziom usług na każdym etapie współpracy.


„E” JAK EVENTS

FIRMOWE WYDARZENIA

Why Not TRAVEL dba o kompleksową oprawę ważnych biznesowych wydarzeń, takich jak imprezy świąteczne, jubileusze, inauguracje, oficjalne ceremonie oraz bankiety. Nasi doświadczeni specjaliści przejmują wszystkie obowiązki w zakresie logistyki, cateringu, rezerwacji, designu wnętrz i wsparcia technicznego.

Dzięki współpracy z wieloma zaufanymi i sprawdzonymi agencjami pomagamy w organizacji profesjonalnych koncertów, spektakularnych pokazów, ekskluzywnych degustacji, występów gwiazd i znanych konferansjerów, dzięki którym firmowa impreza na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - możliwie szybko przygotujemy ofertę w oparciu o wszystkie indywidualne sugestie oraz dodatkowe propozycje w ramach oryginalnego scenariusza MICE.

Anna Cudna-Zbrożek
Kierownik Działu Mice

tel.kom.: +48 578 547 777
e-mail: [email protected]
adres: ul. Jasna 1, 00-013 Warszawa

 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

ZESPÓŁ WHY NOT TRAVEL