Aktualności

Emirates: Pionier Zrównoważonego Lotnictwa

22-05-2024
aktualności na www WNT(48).png
Linie Emirates kontynuują swoją misję zrównoważonego rozwoju poprzez znaczące inicjatywy, takie jak wdrożenie zrównoważonego paliwa lotniczego na Heathrow oraz współpracę z Aviation Impact Accelerator na Uniwersytecie Cambridge.

Nowa jakość podróży służbowych z Lufthansą Allegris!

20-05-2024
aktualności na www WNT(54).png
Pierwszy zaplanowany lot z udziałem Lufthansy Allegris właśnie wystartował! Ten znaczący krok oznacza nowy standard w podróżach służbowych.

Emirates rozpoczyna loty do Phnom Penh!

17-05-2024
aktualności na www WNT(47).png
Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, wznowiły codzienne loty przez Singapur do Phnom Penh. Przywrócenie tego połączenia rozszerza sieć Emirates na Dalekim Wschodzie do 21 lotnisk, a w Singapurze do czterech lotów dziennie.

Nowe połączenie od Air France z Paryża do Salvadoru Bahia

17-05-2024
aktualności na www WNT(53).png
Czołowa francuska linia lotnicza Air France, ogłasza uruchomienie bezpośredniego połączenia z Paryża do Salvadoru Bahia. Ponadto, przewoźnik zwiększy częstotliwość lotów do Fortalezy, dostosowując swoją siatkę połączeń do rosnącego zapotrzebowania na podróże do Brazylii.

Nowe połączenie od Qatar Airways do Kinszasy

16-05-2024
aktualności na www WNT(51).png
Qatar Airways, jedna z najbardziej renomowanych linii lotniczych na świecie, ogłosiła najnowsze rozszerzenie swojej sieci o Kinszasę, stolicę Demokratycznej Republiki Konga. To świetna wiadomość dla wszystkich globtroterów.

Szalona Środa już dziś!

15-05-2024
aktualności na www WNT(46).png
Planujesz wakacje w Europie? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! W ramach akcji „Szalona Środa” Polskie Linie Lotnicze LOT oferują fantastyczne promocje na bilety do przepięknych bałkańskich destynacji.

Nowy partner Qatar Airways!

10-05-2024
aktualności na www WNT(52).png
Qatar Airways poszerza horyzonty, rozpoczynając trzyletnie partnerstwo jako Oficjalny Partner Lotniczy, a Qatar Airways Cargo jako Oficjalny Partner Lotniczy Cargo MotoGP. Współpraca ta jest kontynuacją sukcesu pierwszego Grand Prix sponsorowanego przez Qatar Airways w 2023 roku oraz najnowszej edycji, która miała miejsce od 8 do 10 marca 2024 roku.

Relacja z Fam Trip do Monachium z Lufthansa i Lotniskiem Monachium

09-05-2024
aktualności na www WNT(50).png
W dniach 7 i 8 maja przedstawiciele Grupy Why Not TRAVEL wzięli udział w Fam Trip do Monachium, zorganizowanym przez Lufthansa Group i Munich Airport. Była to wyjątkowa okazja, by lepiej poznać usługi oferowane przez Lufthansę oraz jeden z najlepszych lotnisk w Europie.

Emirates SkyCargo nawiązuje współpracę z DB Schenker

30-04-2024
aktualności na www WNT(45).png
Emirates SkyCargo, cargo największych międzynarodowych linii lotniczych na świecie, nawiązało współpracę API z DB Schenker, globalnym liderem w dziedzinie usług logistycznych.

Garść nowinek od Lufthansy!

26-04-2024
aktualności na www WNT(49).png
Poczekalnie nastawione na jeszcze większy komfort pasażerów, osobisty identyfikator podróży, oraz wygodna aplikacja do rezerwacji – Lufthansa tej wiosny zaskakuje pomysłami.

Tanie latanie w sam raz na Majówkę

26-04-2024
aktualności na www WNT(43).png
Lotnisko w Jasionce przygotowało kolejne połączenie dla entuzjastów podniebnych podróży. We współpracy z Ryanairem uruchomiono trasę z Rzeszowa do Alicante. Rejsy do hiszpańskiego miasta są dostępne dwa razy w tygodniu - w każdą środę i sobotę.

Godziny pracy biur Grupy Why Not TRAVEL w weekend majowy

26-04-2024
profilowe WNT(44).png
Zapraszamy do zapoznania się ze zmienionymi godzinami pracy i numerami telefonów alarmowych.
Rzetelna firma