Odkryj nowy wymiar podróży: Premium Comfort z KLM

19-03-2024

Linia lotnicza KLM, z radością przedstawia klasę Premium Comfort – wyjątkową ofertę dla tych, którzy cenią sobie dodatkową wygodę, komfort i elastyczność podczas swoich międzykontynentalnych podróży. Dzięki przestronnej, osobnej kabinie zapewniającej od 21 do 28 miejsc, każdy pasażer może cieszyć się większą prywatnością i spokojem.


Klasa Premium Economy, Źródło: KLM

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania pasażerów, KLM intensywnie pracuje nad wprowadzeniem klasy Premium Comfort we wszystkich samolotach Boeing 777 i 787. Do końca 2024 roku, każdy międzykontynentalny lot będzie oferował tę wyjątkową klasę, zaprojektowaną z myślą o maksymalnym komforcie.

Wyjątkowe korzyści klasy Premium Comfort


Klasa Premium Economy, Źródło: KLM

Podróżując w klasie Premium Comfort, możesz skorzystać z licznych udogodnień:

  • SkyPriority: Zapomnij o kolejce. Dzięki tej usłudze, Twoje wejście na pokład jest zawsze priorytetowe.
  • Więcej miejsca: Ciesz się do 17 cm więcej miejsca na nogi, do 20 cm odchylenia oparcia oraz 48-50 cm przestrzeni między podłokietnikami.
  • Rozrywka na pokładzie: Każde siedzenie wyposażone jest w osobisty zestaw do rozrywki z 13-calowym ekranem, a także wysokiej jakości słuchawki. Dostęp do Wi-Fi pozwala pozostać w kontakcie z bliskimi.
  • Wyjątkowe posiłki: Wybierz jeden z trzech pysznych posiłków i skomponuj go ze starannie dobranymi winami i likierami. Dodatkowo, o każdej porze dostępne są przekąski i napoje.


Klasa Premium Economy, Źródło: KLM

Zadbaj o swoje potrzeby

Każdy pasażer klasy Premium Comfort otrzyma ekologiczny zestaw podróżny zawierający niezbędne akcesoria, takie jak szczoteczka do zębów, maska do spania, i zatyczki do uszu, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki dostępnym gniazdom elektrycznym, możesz łatwo naładować swoje urządzenia podczas lotu.


Klasa Premium Economy, Źródło: KLM

Rezerwuj już dziś!

Nie czekaj, zarezerwuj swój lot w klasie Premium Comfort i doświadcz podróży na najwyższym poziomie. Bilety dostępne są w biurach Grupy Why Not TRAVEL.

Telefon: 17 230 68 30, 724 010 003

E-mail: rezerwacje@whynottravel.pl

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma