AIRBUS A380 POLECI DO LOS ANGELES I BANGKOKU

06-05-2023

Linie lotnicze Lufthansa ogłaszają uruchomienie nowych dwóch tras dalekodystansowych z Monachium. W tegorocznym sezonie zimowych Airbus A380 poleci z Bawarii do Los Angeles oraz Bangkoku.

Loty do Los Angeles mają wystartować 5 października 2023 roku, natomiast do Bangkoku planowany start jest na 28 październik 2023 roku.

Samoloty Super Jumbo już wcześniej latały do Miasta Aniołów i po wieloletniej przerwie powrócą na tą trasę. Jeżeli chodzi o rejs z Monachium do Bangkoku będzie to pierwszy inauguracyjny lot maszyny Airbus A380. Dzięki temu niemiecki przewoźnik będzie mógł zwiększyć liczbę miejsc dla pasażerów nawet o 75%.

AIRBUS A380 POLECI DO LOS ANGELES I BANGKOKU

Ponadto Lufthansa wzmocni swój udział w Indiach. Monachium zyska nową trasę do Bangalore, przez co uzupełni istniejącą już ofertę rejsów z Bawarii do Delhi i Mumbaju. Loty będą realizowane samolotami Airbus A350-900 z częstotliwością trzech rejsów w tygodniu: niedziela, środa i piątek. W dodatku zostały również przywrócone po dłuższej nieobecności loty na trasie Frakfurt – Hajdarabad. Miasto w środkowo-południowych Indiach, które charakteryzuje się mocno rozwiniętym przemysłem farmaceutycznym, jak również jest tam centrum intensywnego rozwoju technologii.

Podsumowując oznacza to, że linie Lufthansa w nadchodzącym sezonie zimowym będę miały do zaoferowania, połączenia do pięciu indyjskich miast z dwóch niemieckich lotnisk w Monachium i Frankfurcie.

Nie zapominajmy, że ostatnio uruchomiono połączenie Rzeszów – Monachium co pozwoli, również naszym rodakom na szybszą i wygodniejszą komunikację w inne strony świata.

 

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma