Praca Kraków: Specjalista ds. Realizacji Umów Przetargowych

15-02-2019

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Why Not TRAVEL poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. Realizacji Umów Przetargowych.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  •     Nadzór nad umowami realizowanymi w ramach świadczonych usług turystycznych;
  •     Kontakt z klientem w sprawie realizowanych umowy;
  •     Stała współpraca z różnymi działami WNT oraz zewnętrznymi dostawcami usług;
  •     Nadzór nad dokumentacją;
  •     Bieżące wsparcie kierownika działu;

  •     Sporządzanie wymaganych pism i dokumentów, zgodnie z przyjętym obiegiem dokumentacji;
Prowadzenie dokumentacji związanej z umowami przetargowymi;

  •     Składanie ofert w ramach ustawy Pzp;
  •     Bieżące raportowanie świadczonych usług przez Klientów;

Oczekujemy:

  •     Wykształcenia wyższego;

  •     Znajomość branży turystycznej będzie dodatkowym atutem;
  •     Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  •     Umiejętność samodzielnego prowadzenia wielu projektów jednocześnie;
  •     Umiejętność pracy pod presją czasu;
  •     Komunikatywność, odpowiedzialność, obowiązkowość;

Oferujemy:

  •     stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem na rynku turystycznym,
  •     ciekawą i kreatywną pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres kariera@whynottravel.pl z dopiskiem "Specjalista ds. Realizacji Umów Przetargowych".

Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

Rzetelna firma