Menu podczas lotu w klasie World Business z KLM

25-03-2024

Wybierając World Business Class z KLM, pasażerowie mają przyjemność korzystania z wyjątkowych doświadczeń kulinarnych, zasługujących na uwagę dzięki współpracy z renomowanymi holenderskimi mistrzami kuchni. Ta klasa oferuje wyrafinowane menu, skomponowane z najwyższej jakości składników, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

Loty po Europie

Na krótkich trasach KLM serwuje świeżą kanapkę lub słodkie ciasto, podane w poręcznej torbie, zapewniając wygodę bez kompromisów w kwestii smaku. Na większości europejskich lotów goście otrzymają elegancko zaprezentowany posiłek w stalowym pudełku, których zawartość różni się w zależności od pory dnia.


Źródło: KLM

Podczas śniadania przewoźnik serwuje jogurt z granolą, owoce oraz danie słodkie lub słone, natomiast przez resztę dnia pudełko zawiera przystawkę, sałatkę na zimno i deser. Dłuższe trasy uprzyjemni dodatkowa kanapka na ciepło oraz wybór przekąsek i napojów dostępnych na życzenie przez cały lot.

Loty międzykontynentalne

Początek podróży - Każdy lot Klasy Business World rozpoczyna się od powitalnego kieliszka szampana lub soku pomarańczowego, zapewniając idealny start do podróży. Na pokładzie dostępne są również inne ciepłe i zimne napoje oraz różnorodne przekąski.

Wykwintne obiady - menu obiadowe zostało starannie skomponowane przez najlepszych holenderskich szefów kuchni. Można wybierać spośród zimnych przystawek, zup wegetariańskich oraz dań głównych, podawanych z kieliszkiem dopasowanego wina. Desery, w tym talerz serów i wyborne wina deserowe, stanowią idealne zakończenie każdego posiłku.

Śniadania i menu - Na wczesne poranki Klasa Business World oferuje bogaty wybór śniadań, słodkich lub słonych, z jogurtem, granolą, świeżym pieczywem i owocami. Co trzy miesiące jest nowe menu, przygotowane przez znanego holenderskiego szefa kuchni, Jonniego Boera, z winami wyselekcjonowanymi przez Thérèse Boer.


Źródło: KLM

Bilety lotnicze - Aby doświadczyć tych wyjątkowych smaków podczas podróży Klasy Business World z KLM, bilety lotnicze są dostępne w biurach Grupy Why Not TRAVEL. Skontaktuj się z nami pod numerem 17 230 68 30 lub 724 010 003, lub napisz na adres rezerwacje@whynottravel.pl, aby zarezerwować swoją podróż.

Zapraszamy na pokład KLM, gdzie luksus spotyka się ze smakiem, tworząc niezapomniane wrażenia z każdego lotu.

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma