Odkryj Ateny z LOT-em!

25-03-2024

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają bezpośrednie loty z Lotniska Chopina w Warszawie do Aten! Od 11 kwietnia 2024, codziennie, pasażerowie mają możliwość wyruszyć w niesamowitą podróż do jednego z najbardziej znanych miast Europy. Dla podróżnych z innych miast Polski, przewoźnik oferuje wygodne połączenia z przesiadką w Warszawie.

Czas trwania lotu z Warszawy do Aten to zaledwie 2 godziny i 40 minut, a z innych lokalizacji – w zależności od czasu przesiadki.

Połączenie odbywa się między lotniskiem Chopina w Warszawie (WAW) a portem lotniczym w Atenach im. Elefteriosa Wenizelosa (ATH), otwierając przed podróżującymi drzwi do niezwykłej historii i kultury.

Odkryj Ateny z LOT-em!

Ateny: miasto, które żyje historią

Ateny, perła antyku, czekają na Ciebie z otwartymi ramionami. Zarezerwuj bilet i pozwól sobie na spacer po ścieżkach historii. Oto, co czeka na Ciebie w Atenach:

  • Akropol Ateński: Nie tylko symbol Aten, ale całej Grecji. Wędrując po jego terenie, znajdziesz się w samym sercu starożytnej historii.
  • Muzeum Akropolu: Nowoczesna przestrzeń, która w fascynujący sposób prezentuje znaleziska z Akropolu.
  • Ateńska Agora: Dawniej centrum życia społecznego, politycznego i handlowego, dziś przyciąga swoją atmosferą i pozwala poczuć ducha dawnych czasów.
  • Smaki Grecji: Ateny to także raj dla smakoszy. Odkryj niezwykłe smaki serów, oliwy, moussaki, a na deser zasmakuj w baklavie.

Dlaczego Ateny?

Wybierając Ateny, decydujesz się na wypoczynek w pięknym mieście, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, a każdy krok odkrywa przed Tobą kolejne strony przeszłości. To idealny kierunek zarówno dla miłośników historii, jak i tych, którzy szukają miejsca na relaksujący urlop.

Zarezerwuj swoją podróż już dziś!

Nie przegap okazji, aby odkryć Ateny w wyjątkowy sposób. Bilety lotnicze dostępne są w biurach Grupy Why Not TRAVEL. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować swoje miejsce na pokładzie!

tel: 17 230 68 30, 724 010 003
e-mail: rezerwacje@whynottravel.pl

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma