Współpraca partnerska Emirates i flydubai

10-01-2018

Emirates i flydubai

Uprzejmie informujemy, że od 8 kwietnia br. partnerska linia lotnicza Emirates - flydubai uruchomi regularne codzienne połączenia z Dubaju do Krakowa. Trasa będzie obsługiwana przez nowoczesne samoloty typu Boeing 737 MAX 8 w dwuklasowej konfiguracji (klasa biznes i klasa ekonomiczna).

 

Porozumienie code-share, zawarte niedawno pomiędzy liniami Emirates i flydubai, zapewnia klientom dogodniejsze połączenia do jeszcze większej liczby miejsc obsługiwanych przez flydubai, które uzupełniają sieć Emirates, z dodatkową zaletą w postaci transferu bagażu na lotnisko docelowe.


Rezerwacja

Przy rezerwacjach łączonych pasażerowie Emirates w cenie biletu na loty obsługiwane przez flydubai otrzymują posiłki oraz limity bagażu rejestrowanego obowiązujące w Emirates, zarówno w klasie biznes, jak i ekonomicznej.


Hub lotniskowy w Dubaju gwarantuje sprawną przesiadkę. Dzięki nowej umowie pasażerowie korzystają z krótszego - wynoszącego 120 minut - minimalnego czasu na przejście między Terminalem 3 (używanym przez Emirates), a Terminalem 2 (z którego korzysta flydubai).


Odprawa biletowo-bagażowa

Podczas odprawy bagaż zostaje oznakowany kodem portu docelowego – oznacza to, że nie trzeba odbierać go w Dubaju.


Limit bagażu

Dopuszczalne limity bagażu i opłaty linii Emirates (jeśli obowiązują) mają zastosowanie dla całego przelotu (nawet jeśli jego pierwsza część obsługiwana jest przez flydubai).


Dokumenty

Bez względu na to, czy pasażer odprawił się z Emirates czy z flydubai, musi mieć przy sobie wydruk biletu elektronicznego linii Emirates oraz inne aktualne dokumenty podróży.


Więcej korzyści w programie lojalnościowym

Członkowie programu Emirates Skywards mogą gromadzić punkty Skywards Miles i Skywards Tier Miles na trasach objętych porozumieniem code-share zgodnie z dotychczasowymi zasadami programu Skywards. Oprócz standardowych limitów bezpłatnego bagażu rejestrowanego Emirates, członkowie programu Skywards na trasach obsługiwanych przez flydubai w ramach umowy code-share mogą liczyć na dodatkowe limity bagażu rejestrowanego, zgodnie z posiadanym statusem członkowskim. Mogą oni również korzystać ze stanowisk odprawy flydubai dla klasy biznes, a ich bagaż otrzymuje status priorytetowy.

 

Rezerwuj na www.whynotfly.pl
lub w Biurze Obsługi Klienta
tel: 17 230 68 30, 724 010 003
e-mail: [email protected]

Powrót do listy aktualności