Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

28-01-2024
Kochani! Już dziś po raz 32-gi zagra ❤️ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” Za zebrane środki zostaną zakupione urządzenia dla oddziałów pulmonologicznych.
 
WOŚP to wyjątkowa inicjatywa, która od lat łączy ludzi w Polsce i na całym świecie w imię pomocy. To nie tylko organizacja charytatywna, ale prawdziwa społeczność ludzi o wielkich sercach.
 
Pragniemy zachęcić Was aby otworzyć swoje serca na czynienie dobra ❤️, każde zaangażowanie ma znaczenie!
 
Grupa Why Not TRAVEL przeznaczyła na licytację: oryginalną koszulkę z autografami członków zespołu EKIPA w pięknej podświetlanej ramce.
Może akurat Ty jesteś ich fanem lub ktoś z rodziny czy bliskich i mógłbyś zrobić im super prezent a dodatkowo wesprzeć tą szczytną inicjatywę. Sposobów na wsparcie jest bardzo wiele, każdy z nas ma moc zmieniania świata na lepsze. Niech WOŚP zawsze będzie symbolem jedności, empatii i wsparcia dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Razem możemy zdziałać naprawdę wielkie rzeczy!
 
Poniżej link do aukcji ????
https://allegro.pl/oferta/koszulka-z-autografami-zespolu-ekipa-w-ramce-z-podswietleniem-led-15088381038?fbclid=IwAR1E6IVzU6R6bVTjEUFdmx2Db9eSQJ-VGGXk2xiIhJlShZIPQX-4ZojouQM
Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma