Referencje dla WNT od organizatorów Wielkiej Wyprawy Maluchów

10-11-2023

Jubileuszowy rok dla Fiata 126p przyniósł nam nie tylko radość z pięćdziesięcioletniej historii Malucha, ale także okazję do udziału w wyjątkowym przedsięwzięciu. Grupa Why Not TRAVEL miała zaszczyt być Partnerem Wielkiej Wyprawy Maluchów, która odbyła się minione wakacje.

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami fantastycznymi referencjami, jakie otrzymaliśmy od organizatora tego wydarzenia. Nasza współpraca trwa już 2 lata, a według organizatora, mimo dynamicznego rozwoju projektu, stanęliśmy na wysokości zadania.

Referencje z Wielkiej Wyprawy Maluchów 2023

W referencjach podkreślono naszą zdolność do natychmiastowej reakcji na wszelkie zmiany podczas trwania ekspedycji. Grupa Why Not TRAVEL zorganizowała nocleg i wyżywienie ponad 130 osobom podróżującym przez 7 krajów Europy do Monte Carlo na najwyższym poziomie.

Warto zaznaczyć, że Wielka Wyprawa Maluchów to nie tylko podróż, ale także szczytna inicjatywa mająca na celu zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo na drodze, edukację młodych pokoleń w kontekście świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym, oraz wsparcie dzieci będących ofiarami wypadków drogowych.

Marcin Małysz, organizator i Dyrektor Generalny projektu, podkreśla, że to pierwszy projekt w motoryzacji o tak dużej skali, mający na celu pomoc dzieciom dotkniętym wypadkami drogowymi.

W przyszłym roku Grupa Why Not TRAVEL ponownie zostanie zaufanym operatorem rezerwacji hotelowych dla planowanych 270 uczestników podczas podróży do Monte Cassino. To dla nas duże wyróżnienie i z ogromną radością podejmujemy się tego zadania.

Dziękujemy wszystkim za zaufanie i wspólną podróż. Trzymajcie kierownice mocno, a drogi niech będą bezpieczne!

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma