Prawdziwe Doświadczenie Kulinarne w Klasie Premium Economy

12-03-2024

Air France serdecznie zaprasza na pokład klasy Premium Economy, gdzie czeka na Ciebie niezapomniana podróż kulinarna. Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie, pełne wyrafinowanych smaków i ekskluzywnych dań, które uczynią Twój lot nadzwyczajną ucztą dla zmysłów. Od eleganckich aperitifów po starannie dobrane wina - każdy element oferty przewoźnika został skomponowany z myślą o zapewnieniu niezrównanych wrażeń smakowych. Dołącz do podróży w klasie Premium Economy Air Frace, która przekształci każdy moment spędzony na pokładzie w celebrację komfortu i doskonałości kulinarnej.

Rozpocznij Podróż od Wykwintnych Aperitifów

Na początek przewoźnik serwuje aperitify z ciasteczkami oraz kieliszek szampana (lub inny napój do wyboru), wprowadzając w atmosferę luksusu. Następnie, po pysznej przystawce, pasażerowie mogą wybrać między dwoma gorącymi daniami, przygotowanymi przez szefa kuchni z gwiazdką Michelin, Frédérica Simonina, na lotach wylatujących z Paryża. Kulminacyjnym punktem posiłku jest ser i wyśmienity deser, po których można delektować się kawą lub herbatą.

Prawdziwe Doświadczenie Kulinarne w Klasie Premium Economy
Źródło: Air France

Wina i szampany, serwowane do posiłku, są starannie wybierane przez Paolo Basso, najlepszego sommeliera świata w 2013 roku, co gwarantuje niepowtarzalność każdej degustacji.

Napoje i Przekąski Dostępne na Żądanie

Podczas lotu, ciesz się swobodą wyboru ciepłych i zimnych napojów kiedy tylko zapragniesz. Na dłuższych trasach, tuż przed przybyciem na miejsce, serwowana jest przekąska lub śniadanie, aby zakończyć podróż smakiem i stylem.

Prawdziwe Doświadczenie Kulinarne w Klasie Premium Economy
Źródło: Air France

Słodkie Chwile Rozkoszy

W zależności od długości lotu, do Twojej dyspozycji jest skrzynka ze słodkimi przysmakami, dostępna dla samodzielnego serwowania. Na dłuższych lotach dostępne są również jogurty do picia i mini-kanapki, umilające czas spędzony na pokładzie.

Prawdziwe Doświadczenie Kulinarne w Klasie Premium Economy
Źródło: Air France

Wybierając klasę Premium Economy Air France, wybierasz podróż, w której każdy moment na pokładzie jest celebracją komfortu i kulinarnej doskonałości.

 

Bilety lotnicze klasy Premium Economy od Air France dostępne w biurach Grupy Why Not TRAVEL
tel: 17 230 68 30, 724 010 003
e-mail: rezerwacje@whynottravel.pl
 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma