Poleć do Monachium! Znajdź swoje ulubione miejsca w Bawarii!

28-09-2022

To idealne miejsca zarówno dla entuzjastów sportu, jak też dla amatorów spokojnego delektowania się każdym dniem.

 

Poleć-do-Monachium!-Znajdź-swoje-ulubione-miejsca-w-Bawarii! (zdjęcie 1)

Zapraszamy do Monachium!

W odwiedzaniu tego miasta jest coś, co sprawia, że serca biją szybciej. Dzięki światowej sławie muzeom, ulicom handlowym, królewskiej architekturze i kulinarnej finezji, to miasto jest pełne ekscytujących odkryć.

Monachium to idealne miejsce zarówno dla entuzjastów sportu, jak też dla amatorów spokojnego delektowania się każdym dniem. Krajobraz poza miastem jest również imponujący i stanowi idealną bazę wypadową do zwiedzania oszałamiającego środowiska naturalnego Alp.

Co warto zobaczyć w Monachium

Będąc w Monachium, warto wybrać się na architektoniczny spacer po mieście i zobaczyć budynki znane na całym świecie. Nie można pominąć stadionu piłkarskiego, Frauenkirche, a także Pałacu Nymphenburg.

Niezapomnianym przeżyciem jest udział w Oktoberfest – trwającym od 17 września do 3 października, największym festiwalu folklorystycznym na świecie. Może w tym roku już czas poczuć tą niepowtarzalną atmosferę?

Bawaria czeka!

Po przylocie do Monachium w zasięgu ręki jest wycieczka po Bawarii, przyciągającej swą różnorodną i majestatyczną przyrodą. Od panoramy Alp – po czyste i malowniczo położone jeziora. Od relaksującej górskiej wędrówki, przez smakowanie lokalnych specjałów, po ekscytujące sporty wodne. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Rail&Fly – korzystne połączenie. Już teraz zarezerwuj swój pociąg.

Podróżni pragnący dotrzeć z Monachium jeszcze dalej, mogą to zrobić z pomocą Rail&Fly. Wystarczy skorzystać z pociągu, który wprost z lotniska dowiezie każdego w wymarzone miejsce na terenie Niemiec. 

Wygodna, relaksująca podróż w rozsądnej cenie, szeroka oferta pociągów – w tym pociągów dużych prędkości – do ponad 5000 niemieckich stacji - dokładnie to oferuje Lufthansa Rail&Fly!

 

polec-do-monachium-znajdz-swoje-ulubione-miejsca-w-bawarii (zdjęcie 2)

polec-do-monachium-znajdz-swoje-ulubione-miejsca-w-bawarii (zdjęcie 3)

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma