Oferta pracy: Młodszy specjalista ds. Fakturowania

19-09-2016

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Fakturowania. Miejsce pracy: Kielnarowa, koło Rzeszowa.

Wymagania:

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Excel);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Terminowość i dokładność.

Zadania na stanowisku:

  • Wystawianie faktury i not księgowych;
  • Sporządzanie zestawień;
  • Archiwizacja dokumentów;
  • Kontakt z kontrahentami w zakresie uzgadniania rozrachunków.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym środowisku zawodowym zapewniającym otwartość i wsparcie współpracowników;
  • Miłą atmosferę;
  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego;
  • Umowę o pracę.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: kariera@whynottravel.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Rzetelna firma