Odkryj luksusową podróż w klasie World Business z KLM

21-03-2024

KLM z dumą prezentuje klasę World Business, która oferuje nieporównywalny komfort i wygodę, czyniąc podróż niezapomnianym doświadczeniem. Wybierając klasę World Business, stawiasz na najwyższy standard podróżowania, zarówno podczas lotów międzykontynentalnych, jak i w obrębie Europy.

Odkryj luksusową podróż w klasie Business z KLM
Źródło: KLM

SkyPriority – pierwszeństwo ma znaczenie

Dzięki SkyPriority Twoje doświadczenie na lotnisku staje się płynniejsze i przyjemniejsze. Zapomnij o długim oczekiwaniu w kolejce – z klasą World Business masz zagwarantowane pierwszeństwo podczas wejścia na pokład.

Komfort i prywatność

W klasie World Business będziesz przy oknie lub przejściu, ciesząc się dodatkową przestrzenią na nogi oraz większą prywatnością. Podczas lotów na trasach europejskich środkowe siedzenie jest zablokowane, zapewniając jeszcze więcej miejsca. Podróżując samolotami KLM Cityhopper, miejsca rozmieszczone są w rzędach po dwa, co eliminuje wolne miejsce pośrodku.

Odkryj luksusową podróż w klasie Business z KLM
Źródło: KLM

Podróżowanie samolotem po Europie:

  • do 7,5 cm więcej miejsca na nogi niż w przypadku standardowego miejsca w klasie Economy,
  • standardowe odchylenie fotela (12,5 cm),
  • gwarantowane miejsce przy oknie lub przy przejściu,
  • puste miejsce pośrodku w przypadku rzędów z trzema miejscami.

Międzykontynentalne podróżowanie samolotem:

  • miejsce rozkładane na płasko,
  • gniazda zasilania wbudowane w fotele i przegroda zapewniająca prywatność,
  • osobisty zestaw do rozrywki o przekątnej 16–18 cali,
  • miejsce zawsze przy oknie lub przejściu,
  • dodatkowa przestrzeń do przechowywania.

Rozkładane miejsca do snu

Na lotach długodystansowych siedzenia w klasie World Business mogą być rozkładane na płasko, umożliwiając Ci pełen relaks lub wygodną pracę w przestrzeni zaprojektowanej z myślą o Twoich potrzebach. Wyposażone są w gniazda zasilające, przegrody zapewniające prywatność, a także duże ekrany do rozrywki.

Wykwintne posiłki i ekskluzywne usługi

Podczas lotu w klasie World Business KLM zaoferuje Ci kieliszek szampana, a także wybór ciepłych i zimnych napojów. Posiłki, przygotowywane przez czołowych kucharzy, wraz z wyselekcjonowanymi winami zapewnią kulinarne doznania na najwyższym poziomie. Do Twojej dyspozycji będzie również zestaw podróżny z akcesoriami niezbędnymi podczas lotu.

Odkryj luksusową podróż w klasie Business z KLM
Źródło: KLM

Zawsze w kontakcie

Wi-Fi na pokładzie pozwala na bezproblemową komunikację z bliskimi lub współpracownikami, a szeroka oferta rozrywki zapewni, że każda chwila spędzona w powietrzu będzie przyjemnością.

Odkryj luksusową podróż w klasie Business z KLM
Źródło: KLM

Ekskluzywne pamiątki – domki Delft Blue

Tradycją KLM jest wręczanie pasażerom klasy World Business miniaturowych domków Delft Blue, które kryją w sobie holenderski gin. To wyjątkowa pamiątka, która stanowi doskonałe uzupełnienie luksusowego doświadczenia podróży.

Odkryj luksusową podróż w klasie Business z KLM
Źródło: KLM

Rezerwacja biletów

Nie czekaj, zarezerwuj swój lot w klasie Premium Comfort i doświadcz podróży na najwyższym poziomie. Bilety dostępne są w biurach Grupy Why Not TRAVEL.

 

Telefon: 17 230 68 30, 724 010 003
E-mail: rezerwacje@whynottravel.pl

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma