Nowości w Lufthansa Group

30-08-2017

 

Uproszczona procedura przesiadki Lufthansa Group
Na pokładzie Air Canada dolecisz z wybranych europejskich lotnisk bezpośrednio do Toronto, Montrealu, Calgary lub Vancouver; przesiadka na dalsze połączenia Air Canada w Ameryce Północnej jest teraz maksymalnie uproszczona. Nawet nie musisz odbierać bagażu. Zostanie nadany bezpośrednio do miejsca docelowego.

Nowości w Lufthansa Group    
Austrian Airlines oferuje połączenia do Göteborga, Kapsztadu i Tokio
Austrian Airlines rozpoczyna połączenia z Wiednia do Göteborga, drugiego co do wielkości miasta w Szwecji. Trasa będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu, samolotem typu Embraer. Ponadto przewoźnik zwiększył swoją ofertę do Sztokholmu do 27 rejsów w tygodniu. Łącznie Austrian Airlines oferuje połączenia bezpośrednio z Wiednia do Szwecji 30 razy tygodniowo.
Co więcej, począwszy od 2018 roku, Austrian Airlines będzie latało do dwóch nowych destynacji. Loty będą obsługiwane Boeingiem 777. W letnim rozkładzie znajdzie się połączenie Wiedeń - Tokio (loty 5 razy w tygodniu), natomiast z zimowej siatce połączeń 2018/2019 pojawi się Kapsztad (loty 2 razy w tygodniu).

Nowości w Lufthansa Group
SWISS zaoferuje połączenie z Zurychu do Wrocławia
W rozkładzie zimowym SWISS pojawią się dwa nowe kierunki. Od 29 października SWISS po raz pierwszy będzie oferował trzy razy w tygodniu połączenie z Zurychu do Wrocławia. Dodatkowo w rozkładzie zimowym będzie kontynuowane połączenie z Zurychu do Niszu w Serbii, dodane do rozkładu rejsów na sezon letni.
 

Nowości w Lufthansa Group
Swiss Airlines po raz piaty z rzędu zostało wybrane "Najlepszą linią lotniczą dla biznesu w Niemczech i Europie". Nagrodę przyznawali czytelnicy prestiżowego magazynu Business Traveler Magazine.

Nowości w Lufthansa Group

Brussels Airlines - dodatkowy lot do Warszawy

Brussels Airlines oferuje 3 połączenia dziennie na trasie Bruksela-Warszawa.

Flex&Fast - nowa taryfa Brussels Airlines
Jak zaoszczędzić cenny czas? Skorzystać z Flex&Fast. To nie tylko dedykowane stanowisko odprawy, ale również szybsza kontrola bezpieczeństwa i pierwszeństwo wejścia na pokład. Co więcej, pasażerowie korzystający z taryfy mają prawo wejścia do saloników biznes na lotnisku w Brukseli za niewielką opłatą.
To nie koniec korzyści: w ramach Flex&Flat pasażerowie otrzymują darmowy posiłek i napoje na pokładzie oraz zyskują prawo do zmiany rezerwacji w dniu wylotu.   

 

 

Powrót do listy aktualności