Nowości Lufthansa Group

15-03-2018

Nowy First Class Lounge Swiss w Zurychu
 

Longue w Zurychu Longue w Zurychu


Swiss otworzył w Zurichu salonik Pierwszej Klasy. Na pasażerów Terminalu A czekają udogodnienia takie jak własny punkt kontroli bezpieczeństwa, restauracja z menu à la carte oraz regionalnymi grappas i brandy owocowymi, w których mogą rozsmakować się pasażerowie. Co więcej, już latem dla klientów korzystających z saloniku, dostępny będzie również serwis prywatnego szofera.
W przestronnym wnętrzu, urządzonym ze smakiem, znajdują się wydzielone strefy, m.in. wypoczynkowa, biznesowa czy pokój spotkań.

Pasażerowie lotów długodystansowych będą korzystać z opcji przemieszczania się z terminalu A do E przeznaczoną do tego celu limuzyną.
Salonik czynny jest codziennie w godzinach 05:30- 22:30.

Lufthansa wprowadza menu „a la carte“ w Klasie Ekonomicznej i Ekonomicznej Premium
 

Menu a la carte

Wraz z rozpoczęciem lata tego roku, pasażerowie Klasy Ekonomicznej i Klasy Ekonomicznej Premium, otrzymają możliwość skorzystania z menu à la carte na rejsach międzykontynentalnych za dodatkową opłatą.

Wykwintne menu z grillowanym stekiem, Bento Box pełen klasycznych japońskich specjalności, bawarskie przekąski, azjatyckie zdrowe dania z komosą ryżowa, śródziemnomorskie pasty z krewetkami czy tajskie curry – każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie zestawy będą serwowane na stylowej porcelanie.

Menu będzie dostępne na prawie wszystkich trasach międzykontynentalnych Lufthansy z Frankfurtu i Monachium i będzie serwowane na zamówienie zamiast regularnego, pierwszego posiłku. Koszt jednego dania będzie wahać się między 19 a 33 euro. Oferta będzie dostępna od maja tego roku.

Menu à la carte nie zastąpi dotychczasowych posiłków i napojów dostępnych w Klasie Ekonomicznej i Klasie Ekonomicznej Premium – będzie stanowić uzupełnienie oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb pasażerów.
 

Lufthansa Group opublikowała najlepsze w historii wyniki finansowe

Dochód, jaki Grupa Lufthansa osiągnęła w 2017 roku wyniósł 35,6 milardów euro, co stanowi przeszło 12 % wzrost w porównaniu do lat ubiegłych.
Szczegółowy raport ukazał się na stronie https://investor-relations.lufthansagroup.com/de.html


Air Canada poleci z Warszawy do Toronto
 

Air Canada Air Canada

Dzięki współpracy code share z Air Canada już dziś Lufthansa oferuje swoim pasażerom loty z Warszawy do Toronto. Skorzystaj z wyjątkowej okazji i poleć do Kraju Klonowego Liścia w terminie 4 czerwca – 27 września 2018.


Lufthansa- rejsy do Shenyang
Niemieckie linie lotnicze Lufthansa od 27 marca 2018r. uruchomią bezpośrednie loty z Frankfurtu do miasta Shenyang w Chinach. Będzie to powrót przewoźnika na tę trasę po półtorarocznej przerwie.
Z Frankfurtu lot LH782 będzie wylatywał o godzinie 17:50, lądowanie w Shenyang przewidziane jest na godzinę 9:55 rano czasu lokalnego. Połączenie będzie obsługiwane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty.

Rejsy powrotne LH783 realizowane będą w środy, piątki oraz niedziele. Starty zaplanowano na godzinę 13:05, natomiast przylot do Frankfurtu tego samego dnia na godzinę 18:00 czasu lokalnego.

Loty obsługiwane będą Airbusami A340-300.

 

Powrót do listy aktualności