Nowe taryfy europejskie Lufthansa Group

04-08-2017

Dzięki taryfom europejskim oferowanym przez linie lotnicze należące do Lufthansa Group (Lufthansa, Austrian Airlines oraz SWISS) możesz wybrać taryfę, która najbardziej Ci odpowiada. Taryfy „Light”, „Classic” lub „Flex” – to wybór pomiędzy trzema taryfami Klasy Ekonomicznej i zapłata tylko za te usługi, z których chcesz korzystać.

Oczywiście udogodnienia i usługi Klasy Biznes są dostępne na wszystkich rejsach europejskich. Tak, jak dotychczas Lufthansa oferuje usługi najwyższej jakości, które spełniają wymagania zarówno pasażerów biznesowych, jak i podróżujących prywatnie.

Economy Light

Podstawowa taryfa, najtańsza opcja

Taryfa „Light” jest idealna dla pasażerów podróżujących tylko z bagażem podręcznym i mających dokładny plan podróży, ponieważ rezerwacji nie można zmienić, a biletów zwrócić. Za dodatkową opłatą można w każdej chwili odprawić jedną sztukę bagażu lub zarezerwować wybrane miejsce.

 

Economy Classic

Standardowa taryfa wraz z przysługującymi serwisami

Taryfa „Classic” jest idealnym wyborem, jeśli pasażer nie zamierza rezygnować ze standardowych usług oraz udogodnień i dodatkowo ceni sobie elastyczność - w razie potrzeby, za opłatą, rezerwacja może zostać zmieniona.

 

Economy Flex


Taryfa elastyczna – ponieważ plany podróży mogą się zmienić

Taryfa „Flex” jest przeznaczona przede wszystkim dla pasażerów, którzy cenią sobie elastyczność w planowaniu podróży. Za opłatą rezerwacja może być zmieniona, a koszt zakupu zwrócony. Podróżując z biletem wykupionym w tej taryfie pasażer otrzyma w promocji 50% więcej mil premiowych.

 

Business Class


Podróż pełna relaksu w komfortowych warunkach

Oczywiście pasażerowie wciąż mogą korzystać z wyjątkowego komfortu podróżowania w Klasie Biznes. Miejsce obok zawsze pozostanie wolne, a pasażer może rozkoszować się oferowanymi udogodnieniami - począwszy od dostępu do naszych saloników, aż po możliwość odprawienia dwóch sztuk bagażu. Zarówno elastyczna taryfa „Biznes Flex”, jak i ograniczona taryfa „Biznes Saver” mogą być również rezerwowane na niektórych trasach.

Taryfy w Lufthansie

Taryfy Lufthansy

 

Powrót do listy aktualności