Nowe połączenie od Qatar Airways do Kinszasy

16-05-2024

Qatar Airways, jedna z najbardziej renomowanych linii lotniczych na świecie, ogłosiła najnowsze rozszerzenie swojej sieci o Kinszasę, stolicę Demokratycznej Republiki Konga. To świetna wiadomość dla wszystkich globtroterów. Dzięki nowej trasie do Kinszasy podróżni zyskują większy wybór połączeń oraz dogodne połączenia z Luandą, co ułatwia dotarcie do ważnych miejsc w regionie.

Nowa Trasa Qatar Airways do Kinszasy!

Nowa trasa będzie obsługiwana przez Boeinga 787-8 Dreamliner, co oznacza, że pasażerowie będą mogli cieszyć się komfortem podróży na najwyższym poziomie. Kabina klasy biznesowej wyposażona jest w 22 fotele zapewniające wygodę i prywatność, a także 232 fotele w klasie ekonomicznej, gwarantujące relaks w trakcie podróży.

Od pierwszego czerwca 2024 roku linia lotnicza zaoferuje cztery loty tygodniowo z Luandy do Kinszasy, umożliwiając elastyczne planowanie podróży służbowych. Harmonogram lotów został dostosowany do potrzeb pasażerów zapewniając szybkie i wygodne przesiadki na lotnisku Hamad w Doha.

Nowe połączenie stanowi doskonałą opcję dla osób podróżujących służbowo, oferując wygodne i efektywne możliwości planowania spotkań biznesowych.

Nie przegap okazji i zarezerwuj swoje bilety już dziś!

 

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma