Nowe Połączenie Brussels Airlines: Kraków-Bruksela od 31 Marca!

15-02-2024

Z wielką radością ogłaszamy, że już 31 marca startuje długo oczekiwane połączenie lotnicze Brussels Airlines między Krakowem a Brukselą! To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy planują podróż do serca Europy, zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych.

Nowe Połączenie Brussels Airlines: Kraków-Bruksela od 31 Marca!

Źródło: Unsplash

Bezpośrednie loty dla podróżnych

Podróżujący będą mieli wyjątkową okazję skorzystać z bezpośrednich lotów aż cztery razy w tygodniu: w poniedziałek, środę, piątek oraz niedzielę. Połączenie to oferuje elastyczność planowania podróży oraz szybki i wygodny dostęp do belgijskiej stolicy bez konieczności przesiadek.

Komfort na pokładzie Airbus A319

Na trasie Kraków-Bruksela, podróżni będą podróżować samolotem Airbus A319, który dysponuje 141 miejscami w klasie ekonomicznej. To gwarantuje nie tylko komfortową, ale i spokojną podróż dla wszystkich pasażerów.

Nowe Połączenie Brussels Airlines: Kraków-Bruksela od 31 Marca!

Źródło: Lufthansa Group

Połączenie kultury i biznesu

Brussels Airlines wybrało to połączenie nieprzypadkowo. Bruksela, jako serce polityki europejskiej i miasto pełne historycznych zabytków, przyciąga zarówno turystów, jak i ludzi biznesu. Z kolei Kraków, z jego wielowiekowym dziedzictwem, Wawelem i fascynującą dzielnicą żydowską, jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce.

To nowe połączenie jest nie tylko mostem łączącym dwa ważne miasta w Europie, ale również szansą na rozwój turystyki i biznesu, otwierając nowe możliwości dla podróżnych z całego świata.

Zapraszamy do rezerwacji biletów i odkrywania uroków Brukseli oraz Krakowa z Brussels Airlines. Nie przegapcie okazji na niezapomnianą podróż!

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma