Tel.: +48 17 23 06 801

Nowa oferta taryfy Premium Economy w UIA

07-02-2019

Zapraszamy do sprzedaży z nowej oferty Premium Economy! Taryfy są dostępne na połączeniach średniego zasięgu i krajowych wewnątrz Ukrainy.

Korzyści:

  • zmiany i zwroty biletu bez dodatkowych opłat,
  • 2 sztuki bagażu rejestrowanego,
  • dodatkowy bagaż podręczny,
  • bezpłatne posiłki z naszego menu,
  • bezpłatny wybór alkoholi,
  • odprawa online dostępna na 14 dni przed odlotem.

Wszyscy pasażerowie UIA wylatujący z Warszawy / Krakowa zobowiązani są posiadać ważne paszporty spełniające wymagania polskiej Straży Granicznej. Pasażerowie, którzy nie posiadają takiego dokumentu, nie będą przyjmowani na pokład. Prosimy pamiętać, że w przypadku jeśli Agent nie poda w PNR danych kontaktowych pasażera i danych paszportowych, UIA ma prawo nałożyć karę w postaci ADM. Procedura i wysokość kary są określone w polityce wystawiania ADM przez UIA.

Zachęcamy pasażerów do odprawy online na stronie flyUIA.com. Odprawa online jest otwarta na 48 godzin przed wylotem i zamykana na 2 godz. przed wylotem za wyjątkiem rejsów do / z Nowego Jorku (24 godz.).

Przypominamy o opłacie za wystawienie karty pokładowej w wysokości równowartości 15 EUR w przypadku odprawy przy recepcji na lotnisku. Wyjątki: Odprawa z Pekinu, Kolombo, Teheranu i z Kairu tylko przy stanowisku recepcyjnym na lotnisku, jest bezpłatna.

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta

tel: 17 230 68 00, 724 010 003
e-mail: rezerwacje@whynottravel.pl

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma