Nowa jakość podróży służbowych z Lufthansą Allegris!

20-05-2024

Pierwszy zaplanowany lot z udziałem Lufthansy Allegris właśnie wystartował! Ten znaczący krok oznacza nowy standard w podróżach służbowych.

Lufthansa Allegris to innowacyjny produkt, który zapewnia niezrównany komfort i wygodę podczas podróży. Pierwszy Airbus A350 z Lufthansą Allegris na pokładzie już teraz lata na trasach między Monachium a Vancouver oraz Monachium a Toronto. W nadchodzących miesiącach ten nowatorski produkt będzie także dostępny na trasach do Chicago i Montrealu. Od późnego lata loty z Lufthansą Allegris będą również obsługiwane do Szanghaju i San Francisco.

Czym wyróżnia się Lufthansa Allegris? Usługi przewoźnika gwarantują nie tylko wyjątkowy komfort podróży, ale również najwyższy poziom obsługi klienta. Załoga linii lotniczej jest oddelegowana do zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa swoim pasażerom, zapewniając niezapomniane wrażenia w trakcie każdej podróży.


Dowiedz się więcej o premierze Lufthansa Allegris!

 

Dzięki Lufthansie Allegris podróże służbowe stają się jeszcze bardziej przyjemne i efektywne. Zachęcamy do skorzystania z usług Lufthansy i odkrycia nowego standardu podróżowania służbowego!

Bilety lotnicze są dostępne i mogą być rezerwowane poprzez kontakt:

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma