Najwyższy standard - Twój komfort

26-03-2018


Lufthansa, jako pierwsza i jedyna 5-gwiazdkowa linia lotnicza w Europie, przywiązuje ogromną wagę do wszechstronnej gamy usług oferowanych swoim pasażerom. Podróżujący mogą skorzystać z szerokiej oferty pre-flight shopping oraz kulinarnych smakołyków w salonikach niemieckiego przewoźnika. Wszystkie usługi mają jedno zadanie - zmienić podróż w niezwykłe doświadczenie.

Poznaj usługi premium Lufthansy:


Automatyczna odprawa

W tej wygodnej usłudze Twoja karta pokładowa wysyłana jest wiadomością tekstową lub emailem bezpośrednio na Twój telefon komórkowy już na 23 godziny przed odlotem. Po prostu zarejestruj się jako użytkownik tej usługi i zrelaksuj się przed podróżą!

Odprawa bagażu

Sprawdź przed odlotem, w jaki sposób możesz odprawić bagaż na lotniskach w Niemczech na lot Lufthansą, partnerskimi liniami lotniczymi lub liniami Star Alliance.


FlyNet® - Internet na pokładzie

Korzystaj z FlyNet® - dostępu do szerokopasmowego internetu podczas międzykontynentalnej podróży Lufthansą.
 

Podwyższenie klasy podróży

Na każdym etapie Twojej podróży możliwe jest podwyższenie klasy z Ekonomicznej do Ekonomicznej Premium.

Lufthansa

Poczekalnie

Odpręż się, odpoczywaj lub pracuj w poczekalniach Lufthansy i jej partnerskich linii Star Alliance na każdym z ważniejszych lotnisk świata.
 

Rozrywka na pokładzie

Program rozrywki pokładowej Lufthansy gwarantuje Ci świetną zabawę podczas lotu - najnowsze hity kinowe, klasyka filmowa, muzyka i różne gry gwarantują, że na pewno nie będziesz się nudził podczas lotu.
 

HomeTag

Na wybranych trasach, zamiast przyczepiać przywieszkę do bagażu podczas odprawy na lotnisku, można odprawić bagaż jeszcze w domu.


eJournals

Dzięki eJournals wszyscy pasażerowie Lufthansy mają możliwość pobrania elektronicznych gazet i magazynów.


Live TV

Rozpoczyna się nowa era rozrywki na pokładzie - kanały telewizyjne na żywo! Dzięki Sport 24, CNN oraz Euronews zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami ze świata i sportu. Kanały są dostępne bezpłatnie we wszystkich klasach, podczas podróży międzykontynentalnych.


Zakupy w domu

Ciesz się spokojnymi zakupami – przed rozpoczęciem podróży wybierz na stronie internetowej swoje ulubione produkty z bogatego asortymentu sklepu Lufthansy, a dostarczymy wybrane artykuły bezpośrednio na pokład samolotu.


 

 

Powrót do listy aktualności