München Airport Otrzymuje Nagrodę "5 Gwiazdek" po Raz Czwarty z Rzędu

29-11-2023

München Airport po raz czwarty z rzędu zdobył prestiżowe wyróżnienie "5 gwiazdek" przyznawane przez londyński instytut lotniczy Skytrax. To czyni południowe centrum przesiadkowe Lufthansy jednym z zaledwie trzech lotnisk w Europie, które zdobyły to wyróżnienie. Oprócz łatwości nawigacji i rozbudowy zdigitalizowanych procesów, takich jak użycie biometrii, Skytrax chwalił także wysoki poziom komfortu pasażerów na tym lotnisku.

Źródło: Lufthansa Group

Posiadanie statusu "5 gwiazdek" oznacza, że München Airport oferuje uproszczone procesy w całym łańcuchu podróży, a także czytelną sygnalizację i łatwą nawigację. München wyróżnia się doskonałą jakością obsługi, atrakcyjnym i nowoczesnym otoczeniem oraz wyjątkowym komfortem. Kluczowym kryterium jest również nienaganna czystość we wszystkich obszarach.

W ramach rozkładu lotów zimowego Lufthansa Group na sezon 2023/2024, klienci mają możliwość podróżowania do ponad 120 miejsc w 46 krajach za pośrednictwem centrum przesiadkowego w Monachium (MUC). Monachium jest również bazą dla samolotu Lufthansa Airbus A380, który codziennie odlatuje do Bangkoku i Los Angeles.

Niezależnie od celu podróży klientów: krótkie odległości, nowoczesny terminal lotniczy oraz duży wybór sklepów zapewniają relaksujący początek podróży lub wygodny przesiadkowy pobyt na lotnisku w Monachium.

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma