Tel.: +48 17 23 06 801

Lufthansa pierwszą 5-gwiazdkową linią lotniczą w Europie

17-04-2019

Lufthansa została pierwszą i jedyną linią lotniczą w Europie nagrodzoną 5 gwiazdkami. Dołączyła do listy dziesięciu najlepszych linii lotniczych premium.

Jakość oraz bezpieczeństwo linii lotniczych sprawdza i ocenia brytyjska agencja badania rynku Skytrax. Pięć gwiazdek jest przyznawane tylko tym liniom, które spełniają najwyższe wymagania w poszczególnych kategoriach.Lufthansa pierwszą 5-gwiazdkową linią lotniczą w Europie

Lufthansa pierwszą 5-gwiazdkową linią lotniczą w Europie


Po raz drugi z rzędu Lufthansa zdobyła też tytuł „Najlepszej linii lotniczej w Europie”. Ale nie można się temu dziwić. Linia ciągle doskonali swoje usługi. Przykładem jest salonik Welcome Lounge we Frankfurcie, w którym pasażerowie mogą znaleźć bistro, strefy pracy i pokoje do wypoczynku.
W 2018 roku podczas wszystkich rejsów międzykontynentalnych w Klasie Biznes została wprowadzona „Dream Collection”. Do dyspozycji pasażerów jest materac stworzony przez niemiecką firmę produkującą łóżka Paradies, koc i poduszka oraz koszulka do spania Van Laack. Podróżując z Lufthansą możemy śnić w luksusowych warunkach.

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma