Lufthansa Group rozszerza siatkę połączeń z Polski

20-07-2020

140 cotygodniowych połączeń z Polski.

 

Lufthansa-Group-rozszerza-siatkę-połączeń-z-Polski

Od 3 lipca należąca do Lufthansa Group linia SWISS wznowiła 2 cotygodniowe rejsy pomiędzy Warszawą a Zurychem. Do października liczba ta wzrośnie do siedmiu, a szwajcarski przewoźnik uruchomi także połączenia do Zurychu z Krakowa w ramach 2 cotygodniowych przelotów.

Od sierpnia pasażerowie z Gdańska będą mogli już latać do Frankfurtu, a od września do tego portu przesiadkowego polecą także podróżni z Katowic. Obie trasy będą obsługiwane w ramach 7 cotygodniowych połączeń.

Zwiększona zostanie także liczba rejsów do Frankfurtu z Poznania – do 11 w lipcu i 14 w sierpniu. Podobnie z Wrocławia, skąd od lipca pasażerowie mogą udać się w podróż jednym z 14 cotygodniowych połączeń. Do października rozszerzana będzie także oferta na lotnisku w Warszawie, gdzie podróżni będą mogli skorzystać z jednego z 19 cotygodniowych przelotów do Frankfurtu.

Do października linia Austrian Airlines zaproponuje pasażerom z Warszawy i Krakowa rejsy do Wiednia. Połączenia z Warszawy wykonywane będą 21 razy w tygodniu, a ze stolicy Małopolski 14.

W tym okresie również Brussels Airlines, przewoźnik należący do Lufthansa Group, wznowi 6 cotygodniowych rejsów z Warszawy do Brukseli.

W sumie linie lotnicze należące do Lufthansa Group będą wykonywać 140 cotygodniowych połączeń z Polski.

 

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma