Lufthansa Group: nowości w kwietniu 2018

23-04-2018

Lufthansa Group
Według Twojego gustu - posiłki à la carte od Lufthansy

Czy chcielibyście Państwo zamienić swoją podróż w Klasie Ekonomicznej lub Klasie Ekonomicznej Premium w kulinarną przygodę? Teraz podczas międzykontynentalnych podróży Lufthansą istnieje możliwość zamówienia wyjątkowego, składającego się z kilku dań posiłku à la carte – już od 19 Euro.

Wykwintne menu z grillowanym stekiem, Bento Box pełen klasycznych japońskich specjalności, bawarskie przekąski, azjatyckie zdrowe dania z komosą ryżowa, śródziemnomorskie pasty z krewetkami czy tajskie curry – każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie zestawy będą serwowane na stylowej porcelanie.

Międzynarodowe menu będzie dostępne na prawie wszystkich trasach międzykontynentalnych Lufthansy z Frankfurtu i Monachium i będzie serwowane na zamówienie zamiast regularnego, pierwszego posiłku. Koszt jednego posiłku będzie wahać się między 19 a 33 euro. Oferta będzie dostępna od maja tego roku i będzie można ją zamówić na stronie lufthansa.com na 24h przed wylotem.

Menu “a la carte” nie zastąpi istniejących posiłków i napojów dostępnych w Klasie Ekonomicznej i Klasie Ekonomicznej Premium – będzie stanowić uzupełnienie oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb pasażerów. Dostępność posiłków podczas każdego rejsu będzie ograniczona.
 

 

Lufthansa Group
Korzystaj z bezpłatnego FlyNet® w Klasie Pierwszej Lufthansy

Online ponad chmurami - surfowanie po internecie jest teraz bezpłatne podczas wszystkich rejsów międzykontynentalnych w Klasie Pierwszej Lufthansy. Na pokładzie pasażerowie Klasy Pierwszej otrzymają voucher FlyNet® z własnym kodem dostępu.
 

 

Lufthansa Group
Klimat Austrii w nowych salonikach w Wiedniu

Idealne wyspy spokoju - saloniki Austrian Business oraz Senator na lotnisku w Wiedniu po całkowitym remoncie mają nowy wspaniały wygląd. Design saloników odzwierciedla austriacki urok, który sprawia, że Austrian Airlines są tak wyjątkowe.

 

 

Powrót do listy aktualności