Tel.: +48 17 23 06 801

Linie Emirates i South African Airways rozszerzają porozumienie code-share

20-12-2018

Emirates i South African Airways (SAA) rozwijają strategiczną współpracę, która polega na rozszerzeniu porozumienia code-share i wprowadzeniu nowych kierunków dla pasażerów obydwu linii.

Linie Emirates i South African Airways rozszerzają porozumienie code-share

Emirates to największe linie lotnicze świata, a SAA narodowy przewoźnik z RPA - swoją współpracę rozpoczęli 20 lat temu, podpisując 1 porozumienie a mocy którego kod SAA zaczął pojawiać się na połączeniach Emirates do Dubaju. W 1995 r. otwarciem połączenia Dubaj-Johannesburg. Dzięki porozumieniu między nimi w roku 2017/18 z większej wygody i wyboru połączeń skorzystało około 90 tys. pasażerów.

SAA może zaoferować swoim pasażerom osiem lotów dziennie realizowanych przez Emirates na trasie z RPA do Dubaju (cztery loty dziennie z Johannesburga, w tym na pokładzie kultowego Airbusa A380, trzy loty dziennie z Kapsztadu i jeden lot dziennie z Durbanu).

Nowa umowa oznacza rozszerzenie porozumienia w ramach siatek połączeń obu przewoźników. Ponadto przewiduje uatrakcyjnienie programów lojalnościowych – Emirates Skywards i Voyager by SAA.

Źródło: Emirates

Powrót do listy aktualności