Konferencja ponad chmurami i nowe połączenia Lufthansa Group

14-06-2017

 

myAustrian

Już za kilka dni – z myAustrian do Shiraz

Począwszy od 2 lipca 2017 r. Austrian Airlines wyruszy cztery razy w tygodniu do irańskiej metropolii Shiraz. Trasa Wiedeń-Isfahan-Sziraz będzie obsługiwana w poniedziałki, środy, piątki i niedziele,  z międzylądowaniem w Isfahanie. Tym sposobem Austrian Airlines rozszerza swoją sieć połączeń do Iranu, dodając do dotychczasowych 14 lotów tygodniowo do Teheranu oraz 4 lotów tygodniowo do Isfahanu,  kolejny kierunek: Shiraz.  Austrian Airlines zaoferuje loty do Shiraz przez cały rok.

Wiedeń – Isfahan – Shiraz - poniedziałki, środy, piątki, niedziele

Wiedeń - Isfahan 20:00 - 03:10 (+1)

Isfahan  – Shiraz 03:40 - 04:35

Shiraz – Isfahan– Wiedeń - poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty

Shiraz - Isfahan 05:20 - 06:15

Isfahan – Wiedeń 06:55 - 09:20

 

brussels

Nowe atrakcyjne taryfy w Klasie Biznes

Wyobraź sobie…Twoja własna, prywatna przestrzeń – przestronne, zupełnie płaskie łóżko o długości 2 m, z funkcją masażu! Dodatkowa atrakcja w postaci posiłków przygotowywanych przez wielokrotnie nagradzanych Szefów Kuchni, a także duży ekran z systemem rozrywki do osobistego użytku, zwiększony limit bagażu rejestrowanego i podręcznego, dostęp do komfortowych saloników. Ponadto czekają na Ciebie specjalne, priorytetowe stanowiska odprawy i kontroli bezpieczeństwa, a Twój bagaż będzie dostarczony w pierwszej kolejności po przybyciu na miejsce. Czy nie brzmi to wspaniale?

Wypróbuj nasze dogodne połączenia między Europą i Afryką, korzystając z zachęcających nowych taryf w Klasie Biznes. Wszystko to w Twoim zasięgu – w powietrzu i na ziemi – w Klasie Biznes Brussels Airlines!

 

Swiss

Wrocław – nowy kierunek SWISS od 30 października 2017

Już 29 października w zimowym rozkładzie  2017/18 zostanie uruchomione  nowe  połączenie pomiędzy Wrocławiem a Zurichem. Trasa będzie obsługiwana przez SWISS trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki).

Wrocław – Zurich     09:50 – 11:30             poniedziałki

Lot nr LX1377            15:05 – 16:45             środy

                                      19:50 – 21:30             piątki

Zurich – Wrocław     07:25 – 09:05             poniedziałki

Lot nr LX1376            12:40 – 14:20             środy

                                      17:25 – 19:05             piątki

 

Lufthansa

Konferencja ponad chmurami

W dniach 16-18 maja odbyła się coroczna konwencja SAP „Sapphire now”, która miała miejsce w Orlando na Florydzie. Podczas podróży do USA, w dniu 15 maja, FlyingLab przygotowało dla pasażerów lotu do Orlando konferencję, umożliwiające efektywne wykorzystanie podróży. Tematem przewodnim była sztuczna inteligencja i przyszłość zatrudnienia w wielu branżach.

Konferencja rozpoczęła się od wymiany myśli pomiędzy uczestnikami wydarzenia. Kolejnym punktem były wystąpienia sześciu mówców, z których każdy wygłosił niezwykle interesujące i inspirujące przemówienie, m.in. na temat robotów jako przyszłości w pracy, wsparcia technicznego na czas podróży . Na zakończenie odbyła się część „testowa”, podczas, której każdy z pasażerów mógł sprawdzić działanie urządzenia o nazwie Muse. Mierzy ono fale mózgowe i pomaga wprowadzić się w stan relaksu oraz medytacji.

Konferencja na wysokości 10 tysięcy kilometrów nad ziemią to zdecydowanie interesujące wydarzenie, pod którym podpisuje się Lufthansa.
 

 

Powrót do listy aktualności