Klasa Ekonomiczna Premium na trasach międzykontynentalnych w myAustrian

04-10-2017

W sezonie zimowy 2017/2018 Austrian Airlines przeprowadzi modernizację floty. Pierwsi pasażerowie będą mogli skorzystać z nowej Klasy Ekonomicznej Premium na trasach międzykontynentalnych już wiosną 2018 roku.
Do tego czasu cała flota międzykontynentalna myAustrian – sześć Boeingów 767 i pięć Boeingów 777 – zostanie zmodernizowana.

 

Dodatkowy komfort na pokładzie Klasa Ekonomiczna Premium

Fotele o szerokości 48,3 cm i rozkładane pod kątem 40° zapewniają większy komfort podróżowania. Wygodnym dodatkiem jest również podnóżek. Regulowane zagłówki pozwalają wygodnie oprzeć szyję i się zrelaksować.
Chcesz zamienić fotel w Klasie Ekonomicznej Premium w miejsce do pracy? Możesz to zrobić w kilka sekund!
Dzięki gniazdkom elektrycznym i portom USB możesz stworzyć sobie małe biuro nad chmurami. W dodatkowym praktycznym schowku możesz umieścić osobiste drobiazgi. Płaszcz lub marynarkę powieś na wieszaku, dzięki czemu po zakończeniu lotu odzież nie będzie wygnieciona.
Dzięki temu, że nowa Klasa Ekonomiczna Premium jest oddzielona od Klasy Biznes i Klasy Ekonomicznej pełnymi ściankami, sięgającymi od podłogi do sufitu, śmiało możemy nazwać tę część samolotu nie tylko ekskluzywną, ale i najbardziej prywatną.

 

Rozrywka na pokładzie Klasa Ekonomiczna Premium

Klasa Ekonomiczna Premium – wyposażona w 12 calowe dotykowe monitory, indywidualne piloty zdalnego sterowania, słuchawki z funkcją eliminacji hałasu i porty USB – oferuje prawdziwie kinowe wrażenia ponad chmurami. Do wyboru masz prawie 500 godzin rozrywki w cyfrowej jakości.

 

Dwie sztuki bagażu Klasa Ekonomiczna PremiumW Klasie Ekonomicznej Premium możesz nadać dwie sztuki bagażu po 23 kg każda. Pasażerowie o statusie Senator lub HON Circle mogą dodatkowo nadać trzecią sztukę bagażu do 23 kg.

 

Posiłki na pokładzie Klasa Premium EconomyTwój relaks z myAustrian rozpoczyna się tuż po wejściu na pokład, od powitalnego drinka. Po starcie możesz się odświeżyć, korzystając z gorącego ręcznika. Następnie podawany jest trzy-lub czterodaniowy posiłek z daniem głównym w trzech wariantach do wyboru. Przed lądowaniem pasażerowie otrzymują śniadanie lub przekąskę – w zależności od pory dnia – aby przybyć do celu podróży naładowanym energią.
W czasie całego lotu możesz korzystać z szerokiego wyboru napojów, w tym kawy, herbaty, piwa, austriackich win oraz mocniejszych alkoholi.
Na zakończenie rejsu personel pokładowy poda Ci butelkę wody, dla odświeżenia po długim locie.

 

Typowo austriacka – nowa 
kosmetyczka w Klasie
Ekonomicznej Premium
Klasa Premium EconomyJest mała. Jest ładna. Jest czerwono-biało-czerwona. To taki mały kawałek Austrii: praktyczna kosmetyczka w Klasie Ekonomicznej Premium.
W środku znajdziesz między innymi: stopery do uszu, skarpetki... a także wiele innych przydatnych drobiazgów, które poprawią komfort podróży.

Zapraszamy do Klasy Ekonomicznej Premium w Austrian wiosną 2018 roku. Bilety już w sprzedaży!

Szczegóły dostępne w Biurze Obsługi Klienta
tel: 17 230 68 30, 724 010 003
e-mail: [email protected]

 

 

Powrót do listy aktualności