Kabina Business Air France na lotach długodystansowych

12-03-2024

Odkryj kabinę Business na długodystansowych lotach Air France, gdzie kwintesencja francuskiej obsługi oznacza postawienie Twojego komfortu na pierwszym miejscu. Loty są obsługiwane przez samoloty Airbus A330 i A350, jak również Boeing 777 i 787.

Komfort na pokładzie

Klasa Business Air France na lotach długodystansowych
Źródło: Air France

Przewoźnik Air France zaprasza do odkrycia dedykowanej przestrzeni w klasie Business na długodystansowych lotach. Kabina Business gwarantuje prywatność, komfort i dobre samopoczucie podczas całej podróży. Jest to multifunkcyjna przestrzeń osobista, która może pełnić funkcję biura, restauracji, domowego kina czy nawet sypialni - wszystko zależy od potrzeb podróżującego. To pasażer decyduje, jak chce wykorzystać swoją przestrzeń, ciesząc się przy tym współczesnym i eleganckim fotelem klasy Business. Niezależnie od tego, czy chce się odpocząć, spać czy pracować, można łatwo dostosować nachylenie fotela.

Klasa Business Air France na lotach długodystansowych
Źródło: Air France

Nowe fotele klasy Business Air France, które są obecnie wprowadzane w całej sieci, reprezentują wizję firmy dotyczącą podróżowania, gdzie przestrzeń osobista dostosowuje się do oczekiwań pasażerów:

  • łóżko całkowicie płaskie
  • bezpośredni dostęp do środkowego przejścia (z wyjątkiem samolotów A330),
  • całkowicie prywatna przestrzeń, w której znajduje się biurko, stół do jedzenia oraz łóżko.

Pełne łóżko do spania w chmurach z Air France

Pasażerowie mogą położyć i zrelaksować się na siedzeniu, które zmienia się w pełnowymiarowe łóżko. Wykonane z ergonomicznych materiałów, ma prawie 2 metry (6'5”) długości i wyposażone jest również w całkowicie opuszczany podłokietnik. Dzięki dodatkowej przestrzeni, pasażerowie mogą spać w wybranej przez siebie pozycji. Air France oferuje również akcesoria, które pomagają poradzić sobie z jet lagiem: niezwykle miękką poduszkę i elegancką kołdrę w ciemnoniebieskim kolorze.

Detale, które robią różnicę w kabinie klasy Business Air France


Źródło: Air France

Kabina klasy Business Air France zapewnia idealną przestrzeń do pracy i przechowywania.

  • Osobista przestrzeń do przechowywania codziennych przedmiotów (dokumenty, komputer itp.).
  • Uniwersalne gniazdo zasilania i indywidualne porty USB do podłączania urządzeń elektronicznych.
  • Słuchawki redukujące hałas, dla większej ciszy i spokoju.
  • Regulowane światło do czytania, zaprojektowane nie tylko aby zapewnić optymalne oświetlenie, ale także aby nie przeszkadzać innym.

Air France zachęca pasażerów do maksymalnego wykorzystania swojej przestrzeni i stania się kapitanami swojej podróży! Dla bezpieczeństwa, wszystkie akcesoria w kabinie są regularnie czyszczone i dezynfekowane.

Sztuka jedzenia

Bogaty stół w kabinie klasy Business. Odkryj menu opracowane przez szefów kuchni z gwiazdkami Michelin, połączone z prestiżową listą win. Więcej informacji.

Klasa Business Air France na lotach długodystansowych
Źródło: Air France

Rozrywka na pokładzie na dużym ekranie

Wybór należy do pasażera... Przesuwając palcami po ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości, można przemienić swoją przestrzeń w domowe kino. Klasyki, hity, międzynarodowe filmy w wersji oryginalnej, koncerty, dokumenty, muzyka - program na pokładzie jest zaproszeniem do relaksu i rozpoczęcia podróży od momentu wejścia na pokład.

Klasa Business Air France na lotach długodystansowych
Źródło: Air France

Detale, które mają znaczenie

Air France dba o każdy szczegół, aby zapewnić komfort podróżnym. Po zajęciu miejsca, załoga oferuje elegancki zestaw komfortu zawierający produkty kosmetyczne, miękką i regulowaną maskę na oczy, szczoteczkę i pastę do zębów. W dążeniu do zmniejszenia śladu ekologicznego, plastikowe opakowania zestawów komfortu zostały zastąpione pieczęcią gwarancyjną.

Klasa Business Air France na lotach długodystansowych
Źródło: Air France

Bilety lotnicze Air France dostępne w biurach Grupy Why Not TRAVEL
tel: 17 230 68 30, 724 010 003
e-mail: rezerwacje@whynottravel.pl

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma