Grupa Why Not TRAVEL wśród najlepszych na Gali TOP AGENT PLL LOT

30-01-2024

W dniu 25 stycznia br., w ekskluzywnym Klubie Space w Warszawie, Grupa Why Not TRAVEL brała udział w prestiżowej gali TOP AGENT Polskich Linii Lotniczych LOT, gdzie została uhonorowana znaczącym wyróżnieniem. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli PLL LOT, agencje oraz biura współpracujące zarówno z Polski, jak i zagranicy.

TOP AGENT Polskich Linii Lotniczych LOT

Grupa Why Not TRAVEL z dumą odebrała nagrodę w kategorii "Największa Sprzedaż Oferty Korporacyjnej". Specjalizując się głównie w obszarze obsługi podróży służbowych, firma potwierdziła swoją pozycję lidera, demonstrując nie tylko wielkość, ale także doskonałość w świadczeniu usług.

Diana Załoga, Komplementariusz Grupy Why Not TRAVEL, wyraziła swoje osobiste uczucie dumy, mówiąc: "Jestem pełna satysfakcji z tego wyróżnienia. Szczególne podziękowania kieruję do całego zespołu, gdyż ich ciężka praca przyczyniła się do tego wyjątkowego sukcesu. Przyznanie tej nagrody potwierdza naszą wiodącą pozycję w branży, gdzie świadczymy usługi najwyższej jakości oraz to, że naszą firmę tworzą ludzie o najwyższych kwalifikacjach zawodowych."

TOP AGENT PLL LOT

Zachęcamy do śledzenia naszych kolejnych sukcesów oraz serdecznie dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, a PLL LOT za nieustające wsparcie oraz to wspaniałe wyróżnienie!

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma