Gdańsk: Karta Turysty tańsza z biletem Lufthansy!

14-08-2017

Wraz z początkiem sierpnia Gdańska Organizacja Turystyczna i  Lufthansa nawiązały współpracę, w ramach której pasażerowie linii lotniczej udający się do Gdańska mogą skorzystać z dodatkowej oferty zwiedzania miasta z Kartą Turysty. To wyjątkowa oferta na lato 2017.

Specjalna oferta dla pasażerów Lufthansy pozwala w ciekawy i urozmaicony sposób zaplanować pobyt w Gdańsku. Za okazaniem karty pokładowej Lufthansy w punkcie Informacji Turystycznej w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy lub w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej (ul. Długi Targ 28/29), można nabyć Kartę Turysty z Pakietem Zwiedzanie w promocyjnej cenie. Karta obejmuje pakiet bezpłatnych wstępów do 20 muzeów i ZOO oraz zniżki do obiektów kultury, miejsc rozrywki i restauracji w Gdańsku. Bilet lotniczy Lufthansy umożliwi zakup Pakietu Zwiedzanie w następujących cenach:

24h - 50,00  30 pln
72h - 80,00 50 pln
120h - 100,00 80 pln

„Cieszymy się, że nasi pasażerowie podróżujący do Gdańska zyskają atrakcyjną możliwość zwiedzania miasta. Oferta rejsów Lufthansy do Gdańska cieszy się dużym powodzeniem – nasze samoloty z Monachium i Frankfurtu przylatują tu kilka razy dziennie. Jesteśmy przekonani, że klienci chętnie skorzystają z tej promocyjnej oferty.” – powiedział Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group w Polsce.

 

W obowiązującym letnim rozkładzie połączeń Lufthansa oferuje codziennie dwa rejsy z Gdańska do Frankfurtu oraz trzy rejsy dziennie do Monachium. Poprzez dwa  największe porty przesiadkowe Lufthansy w Niemczech pasażerowie mają dostęp do globalnej sieci połączeń lotniczych z ponad setką krajów na świecie.

Szczegółowe informacje nt. Karty Turysty znajdują się na stronie www.visitgdansk.com.

 

Powrót do listy aktualności