Co wspólnego ma Robert Lewandowski z małym Michałkiem?

13-06-2018

Ruszamy do boju!

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej tuż tuż, więc tym bardziej zagrzejemy Was do walki kiedy powiemy, że mamy gratkę nie tylko dla Fanów piłki nożnej.

Wystawiamy na licytację koszulkę samego Roberta Lewandowskiego. Na koszulce znajduje się własnoręczny podpis napastnika naszej reprezentacji.

Święto jest podwójne, gdyż Michałek, dla którego zbieramy pieniądze, za kilkanaście dni będzie obchodził swoje drugie urodziny. Chcemy mu podarować wspaniały prezent i liczymy na Waszą hojność!

Cel jest niezwykły prawda?

A może tera kilka słów o samym Michałku? Chłopiec urodził się jako skrajny wcześniak. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie, gdyż obok licznych wad jedna odbierała rodzicom nadzieję na lepsze jutro: wada serca. Jednak dzięki olbrzymiemu poświęceniu lekarzy, w tym samego profesora Skalskiego z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie i niesłabnącej nadziei najbliższych, operacje się udały i Michałek jest z nami.
Chłopiec toczy swoje małe walki każdego dnia. Pomóżmy mu oraz jego rodzicom i babci, aby każda kolejna była łatwiejsza do stoczenia.
Liczymy na Wasze wielkie serca!!

Licytacja znajduje się pod linkiem
https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-ligowa-z-podpisem-roberta-lewandowskiego-i7094722

 

Koszulka Roberta Lewandowskiego
Koszulka Roberta Lewandowskiego
Koszulka Roberta Lewandowskiego
Koszulka Roberta Lewandowskiego
Koszulka Roberta Lewandowskiego

 

Powrót do listy aktualności