Co nowego w Lufthansa Group?

05-06-2018

Austrain Airlines zmienia obllicze

Czas na zmiany! Linie lotnicze Austrian przygotowują się do zmiany wizerunku. Wkrótce pasażerowie tego austriackiego przewoźnika zobaczą nie tylko nowe logo, ale również zmodyfikowaną pod względem wizualnym flotę.
Austrian

Berlin – nie tylko stolica


Lufthansa wykonuje 22 połączenia dziennie z Berlina-Tegel do Frankfurtu i 19 połączeń z Monachium do berlińskiego lotniska.  Port położony jest zaledwie 8 km od centrum niemieckiej stolicy. Najszybszym sposobem na dotarcie do Berlin-Tagel zapewnia JetExpressBux TXL, kursujący ze stacji Berlin-Hauptbahnhof.

Berlin

Kliknij, odpraw się – i delektuj się kawą


Online z domu lub z biura, poprzez urządzenia mobilne, kiedy jesteś w drodze lub na lotnisku w samoobsługowym automacie – Lufthansa oferuje wiele możliwości wygodnej odprawy, aby Twoja podróż zaczęła się tak bezproblemowo, jak tylko jest to możliwe.
Lufthansa


Lufthansa z rekordem
Grupa Lufthansa nie zbacza z wytyczonej drogi i z sukcesem zamyka pierwszy kwartał 2018 roku, odnotowując zysk na poziomie 26 milionów EURO.

Lufthansa zamyka pierwszy kwartał z najwyższym zyskiem na przestrzeni ostatnich 10 lat, SWISS również odnotowuje księgowy rekord (99 milionów EURO zysku), otrzymując tym samym miano najrentowniejszej linii lotniczej należącej do Grupy.

“Wszelkie zmiany się opłaciły” – powiedział Ulrik Svensson, Dyrektor Finansowy Lufthansa AG. „Ponownie jesteśmy na dobrej drodze do zwiększenia rentowności naszego przedsiębiorstwa” – dodał.

Linie lotnicze wchodzące w skład Lufthansa Group wprowadzają nową taryfę ekonomiczną „Light” na trasach do Ameryki Północnej


Od lata 2018 roku pasażerowie Lufthansa Group będą mogli skorzystać z tzw. taryfy ekonomicznej „Light” na trasach linii Lufthansa, SWISS, Brussels Airlines i Austrian Airlines do Ameryki Północnej. Jako stawka podstawowa, nowa taryfa jest najtańszą opcją dla pasażerów, którym zależy na niskiej cenie, podróżujących tylko z bagażem podręcznym oraz niewymagających elastyczności w rezerwacji. Za dodatkową opłatą klienci będą mogli indywidualnie dodać kolejną sztukę bagażu oraz zarezerwować wybrane miejsce. Posiłki i napoje nadal będą serwowane pasażerom na pokładzie bez dodatkowych opłat.
Pasażerowie mogą kupować bilety z bagażem podręcznym w cenie podstawowej na trasach pomiędzy Szwecją, Danią i Norwegią, a wybranymi lotniskami w Ameryce Północnej.
Lufthansa


Zestawy akcesorió w w Lufthansie przekonują wzornictwem i możliwością proekologicznego wykorzystania

Lufthansa oferuje swoim gościom w klasach premium nowe, kreatywne kosmetyczki. Nowy zestaw akcesoriów w Klasie Pierwszej, który jest dostępny na pokładach  od końca maja, zdobył ostatnio pierwsze miejsce w konkursie Onboard Hospitality Award 2018. W głosowaniu udział wzięło 1000 czytelników brytyjskiego magazynu branżowego, którzy pomogli Lufthansie zdobyć upragnioną nagrodę w kategorii „Najlepszy za pierwszy”. Oceniano następujące kryteria: pierwsze wrażenie, jakość, trwałość, wagę, użyteczność, wzornictwo, funkcjonalność, smak, treść i wzbogacenie doświadczenia klienta.
Wersja zestawu Windsor(projekt i produkcja: Sky Supply) dla Pań jest nowoczesna i elegancka. Uwagę zwraca gąbkowy worek, który oferuje miejsce na kosmetyki i akcesoria. Dzięki zdejmowanemu paskowi nośnemu kosmetyczka może służyć jako torebka lub kopertówka. Model męski jest klasyczny i elegancki. Zachwyca nowoczesnym, prostym wzornictwem i może być również używany na co dzień, zarówno jako gąbkowy worek jak i praktyczny organizer.

Wśród finalistów Onboard Hospitality Award znalazły się również zestawy akcesoriów Reisenthel dla Klasy Biznes. Torby te będą oferowane od lipca w trzech wariantach, w nowym designie Lufthansy i będą wyposażone w wysokiej jakości produkty kosmetyczne firmy L’Occitane.

Z kolei w Klasie Ekonomicznej Premium Lufthansy od połowy lipca dostępne będą nowe zestawy akcesoriów „Dookoła świata”, które idealnie nadają się do ponownego użytku jako torby na zakupy lub na plażę, przyczyniając się w ten sposób do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych. Zestawy oferowane będą w pięciu różnych wariantach (Wieża Eiffla, Brama Brandenburska, linia horyzontu we Frankfurcie, Statua Wolności i Most Golden Gate) przez co można je również uznać za przedmioty kolekcjonerskie.
 

Lufthansa Lufthansa Lufthansa

 

Powrót do listy aktualności