Konferencja Zrównoważone Podróże Służbowe

25-09-2023

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na webinar poświęcony aktualnym trendom i dobrym praktykom w obszarze zrównoważonych podróży służbowych, który odbędzie się 16 października 2023 r. o godz. 10:30. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Why Not TRAVEL we współpracy z liniami Lufthansa Group.

Celem naszej konferencji jest przybliżenie źródeł, zasad i celów zrównoważonego rozwoju oraz omówienie aktualnych i przyszłych wymogów w zakresie raportowania niefinansowego, w tym Taksonomii UE. Warto podkreślić, że podobne spotkanie odbyło się rok temu, jednak temat zrównoważonych podróży służbowych jest dla nas nadal niezwykle istotny, dlatego chcemy do niego wrócić.

Zrównoważone Podróże Służbowe: Konferencja Grupy Why Not TRAVEL i Lufthansa Group

Plan spotkania jest następujący:

  1. "Zrównoważone podróże służbowe - regulacje, trendy, dobre praktyki" - wykład Pani Doktor Justyny Berniak-Woźny, WSIiZ, która specjalizuje się m.in. w problematyce społecznej odpowiedzialności biznesu/zrównoważonego rozwoju.

  2. "Zrównoważone podróże lotnicze z Lufthansa Group" - prezentacja Key Account Manager Agnieszki Dąbrowskiej, Lufthansa Group.

  3. "Możliwości Why Not TRAVEL w zakresie raportowania śladu węglowego" - prezentacja Dyrektor ds. Współpracy z Partnerami Biznesowymi Moniki Drzewickiej, Grupa Why Not TRAVEL.

Pani Doktor Justyna Berniak-Woźny podkreśliła znaczenie zrównoważonej turystyki, która jest obecnie dynamicznie rosnącym trendem w biznesie. "Według prognoz, sektor ten będzie się rozwijać w tempie niemal 10% rocznie do roku 2027. To nie tylko liczby, to zmieniająca się świadomość podróżujących. Pojęcie "zielonych podróży" zdobywa coraz większą popularność, a liczba globalnych wyszukiwań związanych z tą tematyką wzrosła o ponad 60% w ciągu ostatnich dwóch lat. Aż 80% podróżujących na całym świecie uważa, że podróżowanie z poszanowaniem środowiska jest nie tylko ważne, ale wręcz niezbędne. Tak samo dużo osób jest gotowych zmienić nawyki podróżowania, aby ograniczyć swój wpływ na środowisko. Większość z nas jest również gotowa inwestować więcej w usługi oferowane przez firmy, które priorytetowo traktują ochronę środowiska. Istnieje rosnące oczekiwanie, że biura podróży i organizatorzy wycieczek będą transparentnie ujawniać wpływ swoich usług na środowisko. Zrównoważone podróże to zatem nie tylko chwilowy trend - to nasza przyszłość."

Serdecznie zapraszamy naszych Klientów, Partnerów Biznesowych oraz wszystkich zainteresowanych tematem zrównoważonych podróży służbowych do udziału w naszej konferencji. Razem możemy wspierać ideę zrównoważonych podróży i przyczyniać się do tworzenia bardziej odpowiedzialnego świata.

Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa.

Grupa Why Not TRAVEL oraz Lufthansa Group

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma