Odkryj Rijad z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT!

27-03-2024

Z przyjemnością informujemy, że Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzają do swojej oferty nowy, ekscytujący kierunek – bezpośrednie połączenie z Warszawy do Rijadu, stolicy Arabii Saudyjskiej! To szansa, by odkryć kraj pełen kontrastów, bogatej historii oraz futurystycznych innowacji.

Odkryj Rijad z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT!

Pierwszy lot już 4 czerwca 2024! Nie przegap okazji i zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj. Rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu, co gwarantuje wygodny wybór terminu dla każdego podróżującego. Dzięki nowoczesnym samolotom Boeing 737 MAX 8 podróż z Warszawy do Rijadu potrwa zaledwie 6,5 godziny, co sprawia, że egzotyczna przygoda jest na wyciągnięcie ręki.

Dlaczego warto odwiedzić Rijad?

Arabia Saudyjska otwiera się na turystów z całego świata, oferując ułatwienia wjazdowe oraz mnóstwo atrakcji: od zabytków wpisanych na listę UNESCO, przez niesamowite pustynne krajobrazy, po futurystyczne projekty takie jak miasto Neom czy luksusowe osady turystyczne. To idealne miejsce zarówno dla poszukiwaczy przygód, jak i tych, którzy pragną odetchnąć luksusem.

Podróże służbowe? Arabia Saudyjska to również rosnący rynek biznesowy, oferujący niezliczone możliwości dla przedsiębiorców. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z Warszawy, podróże służbowe stają się łatwiejsze i bardziej komfortowe niż kiedykolwiek.

Zarezerwuj bilet przez nas!

Nie czekaj, odkryj niezwykłą gościnność i bogactwo kulturowe Rijadu z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Rezerwując bilety przez Grupę Why Not TRAVEL, zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie Twojej podróży – od wyboru najlepszego połączenia, przez pomoc w załatwieniu formalności wjazdowych, aż po porady dotyczące pobytu w Arabii Saudyjskiej.

Rijad czeka, by Cię oczarować. Odkryj go z nami!

Bilety lotnicze dostępne w biurach Grupy Why Not TRAVEL
tel: 17 230 68 30, 724 010 003
e-mail: rezerwacje@whynottravel.pl

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma