Więcej połączeń do Moskwy z Aeroflot

01-07-2021

Aeroflot - rosyjski narodowy przewoźnik, zwiększa liczbę połączeń do Moskwy. Od 9 lipca przewoźnik uruchomi 5 lotów tygodniowo do stolicy Rosji (poniedziałek, czwartek, piątek, sobota, niedziela).

wiecej-polaczen-do-moskwy-z-aeroflot

Połączenie lotnicze obsługiwać będzie samolot Airbus A320, na którego pokładzie zmieści się 158 pasażerów, 8 osób w klasie biznes i 150 w ekonomicznej.

Aeroflot dzięki umowie Code Share - PLL LOT umożliwia wyruszanie w podróż z wielu miast z Polski, przez Warszawę do Moskwy i dalej w świat.

SVO | transfer - bez wizy rosyjskiej, z negatywnym testem PCR.

Transfer bez wizy (TWOV). Klienci nie potrzebują wizy transferowej, wtedy gdy mają na jednym bilecie łączonym, połaczenia międzynarodowe wraz z potwierdzoną rezerwacją oraz czasem oczekiwana do 24 godzin, nie opuszczający strefy tranzytowej połączonych terminali D, E ,F - lotniska Szeremietiewo / SVO.

Podróżujący przez Moskwę (SVO) do krajów trzecich, zobowiązani są do posiadania zaświadczenia w języku rosyjskim lub angielskim, z potwierdzeniem negatywnego wyniku na obecność COVID-19 metodą PCR, datowane nie wcześniej niż 72 godziny przed odlotem, oraz dokumenty zgodne z wymogami kraju przeznaczania.

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma