Ubezpieczenie podróżne i świąteczne taryfy Emirates

31-12-2020

Linie Emirates przedłużają do 31 stycznia 2021 r. swoją unikatową ofertę.

Dzięki niej każdy pasażer, który zakupi bilet Emirates otrzyma kompleksowe ubezpieczenie swojej podróży. Wszystkie bilety Emirates wystawione od 1 grudnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. są automatycznie objęte innowacyjnym ubezpieczeniem turystycznym od różnych ryzyk.

Przypominamy również o specjalnych świątecznych cenach. Loty do Dubaju zaczynają się już od 1833 zł. Specjalne taryfy są dostępne do 3 stycznia 2021 r. na podróż do 31 marca 2021 r. włącznie. A na wypadek zmiany planów podróżnych, podróżni mogą skorzystać z elastycznej polityki zmian i zwrotów.
 

Ubezpieczenie podróżne i świąteczne taryfy Emirates

Oprócz dotychczasowej ochrony w zakresie COVID-19, pasażerom przysługuje rozszerzone ubezpieczenie turystyczne od różnych ryzyk. Oferowana we współpracy z agencją AIG Travel ochrona ubezpieczeniowa to pierwsza taka oferta na rynku linii lotniczych i ubezpieczeń turystycznych, która bez dodatkowych kosztów dla pasażerów Emirates ma zapewnić spokojną, bezstresową podróż.

Ubezpieczenie przysługuje klientom Emirates na wszystkich trasach i w każdej klasie podróży. Obejmuje także loty obsługiwane przez partnerów linii w ramach porozumień code-share, o ile numer biletu zaczyna się od 176.                                      

Ubezpieczenie obejmuje przede wszystkim:

•    Koszty nagłej pomocy lekarskiej i nagłej ewakuacji medycznej za granicą do 500 000 USD, dotyczy COVID-19 (podczas podróży) i innych nagłych przypadków medycznych podczas podróży za granicę.

•    Niepodlegające zwrotowi koszty odwołania podróży do 7 500 USD, jeśli podróżny lub krewny (zgodnie z definicją w polisie) nie może odbyć podróży ze względu na rozpoznanie COVID-19 przed datą zaplanowanego odlotu lub inne określone przyczyny – podobnie jak w przypadku innych produktów kompleksowego ubezpieczenia turystycznego.

•    Koszty odwołania lub skrócenia podróży do 7 500 USD, jeśli ze względu na COVID-19 rok szkolny zostanie przedłużony po dacie odlotu, a podróżny lub krewny (zgodnie z definicją w polisie) jest pełnoetatowym nauczycielem, pełnoetatowym pracownikiem lub uczniem szkoły podstawowej lub średniej.

•    Niepodlegające zwrotowi koszty skrócenia podróży i dodatkowe koszty powrotu do kraju zamieszkania do 7 500 USD, jeśli podróżny lub krewny (zgodnie z definicją w polisie) poważnie zachoruje, na przykład zarazi się koronawirusem podczas podróży za granicę.

•    Koszty rezygnacji z podróży do 7 500 USD, jeśli podróżny nie przejdzie pomyślnie badania w kierunku COVID-19 lub kontroli sanitarnej na lotnisku i będzie zmuszony do rezygnacji z podróży.

•    150 USD dziennie na osobę przez okres do 14 kolejnych dni, jeśli podróżny uzyska pozytywny wynik badania w kierunku COVID-19 i jeśli zostanie nieoczekiwanie poddany obowiązkowej kwarantannie poza krajem zamieszkania przez organ państwowy.

Wszystkie informacje i pełną treść ubezpieczenia znajdą Państwo na dedykowanej stronie internetowej w języku polskim.

 

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma