SIGNAL IDUNA na pierwszym miejscu w rankingu na portalu podróżniczym

17-05-2023

Zbliżają się wakacje i część z Was ma zaplanowany urlop, ale czy pamiętacie o ubezpieczeniu? Jeśli decydujemy się na wakacje w kraju lub za granicą należy zachować ostrożność i pamiętać o ubezpieczeniu turystycznym, gdyż w razie problemów, będziemy mogli je wykorzystać np. w szpitalu, u dentysty, na lotnisku bądź gdziekolwiek indziej, jeśli nastąpi taka potrzeba.

Na stronie podroze.onet.pl opublikowany został ranking najlepszych ubezpieczeń turystycznych TOP 5. Na pierwszym miejscu znalazła się SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Gratulujemy takiego wyróżnienia i cieszymy się, że na co dzień możemy oferować ubezpieczenia tak zaufanego towarzystwa.

SIGNAL IDUNA oferuje kompetentnie przygotowane i świadome produkty. Pomogą one dobrze zabezpieczyć siebie i rodzinę, nieważne czy decydujemy się na długi czy krótki wakacyjny wyjazd oraz to jak daleko jedziemy. Oferta SIGNAL IDUNA jest bardzo szeroka i elastyczna, dlatego sprawia, że większość będzie w stanie skonstruować polisę odpowiadającą na własne potrzeby. Niezależnie od rodzaju ubezpieczenia mogą one dotyczyć tematów związanych ze zdrowiem, życiem, ale także bagażem czy sprzętem sportowy.

Jedną z oferty SIGNAL IDUNA jaką oferujemy naszym Klientom jest pakiet "Bezpieczne Podróże w wariancie MULTITRIP - ubezpieczenie SIGNAL IDUNA".

SIGNAL IDUNA na pierwszym miejscu w rankingu na portalu podróżniczym

Produkt ubezpieczeniowy "Bezpieczne Podróże w wariancie MULTITRIP" to ubezpieczenie, które ma za zadanie otoczyć szczególną ochroną osób często podróżujących za granicę.

Ubezpieczenie to przeznaczone jest dla Firm mających siedzibę na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, wysyłających swoich Pracowników w zagraniczne podróże, a także dla osób prywatnych często wyjeżdżających za granicę. Dostępne jest w formie bezimiennej (z limitem osobodni) lub imiennej.

Umowa ubezpieczenia obowiązkowo zawiera:

  • ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance,
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
  • oraz ubezpieczenie pomocy i ochrony prawnej.

Więcej o tym wariancie na naszej stronie whynottravel.pl

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma