Ryanair poleci pomiędzy Warszawą-Modlinem a Kopenhagą

30-08-2023

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła swoje najnowsze plany na nadchodzący sezon zimowy 2023, zaskakując podróżnych wprowadzeniem świeżego połączenia między Warszawą-Modlinem a Kopenhagą. Ta zapowiedź dodaje nową perspektywę podróży pomiędzy Polską a Danii, z korzyściami dla podróżujących.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem przewoźnika, trasa z Modlina do Kopenhagi będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu, co stworzy wygodne opcje podróży dla osób planujących zimowe eskapady. Rzeczniczka prasowa Ryanaira, Alicja Wójcik-Gołębiowska, podkreśliła znaczenie poszerzania sieci lotów w celu zapewnienia pasażerom jeszcze większej różnorodności możliwości podróżowania w okresie zimowym.

Nie tylko liczba połączeń się zwiększa, ale także przystępność cenowa pozostaje w centrum strategii Ryanaira. Firma ma na celu zapewnienie konkurencyjnych cen, co sprawia, że ich oferta pozostaje atrakcyjna dla podróżnych szukających korzystnych opcji lotniczych.

Wprowadzenie nowego połączenia między Warszawą-Modlinem a Kopenhagą jest istotnym krokiem w poszerzaniu dostępności tras lotniczych i daje podróżnym nowe możliwości do odkrywania miast i kultur w zimowych miesiącach. To również ciekawa alternatywa dla podróżnych, którzy szukają wygodnych i oszczędnych sposobów na podróżowanie między tymi dwoma popularnymi miastami.

Podsumowując, wprowadzenie nowego połączenia lotniczego między Warszawą-Modlinem a Kopenhagą przez Ryanaira na sezon zimowy 2023 otwiera nowe perspektywy dla podróżujących, umożliwiając im łatwiejsze i bardziej dostępne podróżowanie między Polską a Danią.

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma