Relacje z Gali Waszej Turystyki

15-01-2024

12 stycznia 2024 roku w Renaissance Warsaw Airport Hotel odbyła się trzecia edycja Gali Waszej Turystyki. Podczas wydarzenia Grupę Why Not TRAVEL reprezentowały: Diana Załoga, Anna Caban oraz Katarzyna Domagała. W trakcie uroczystości zostały przyznane prestiżowe nagrody "Top 100 najbardziej wpływowych osób w turystyce wg portalu WaszaTurystyka.pl."

Relacje z Gali Waszej Turystyki

Nie zabrakło również szczytnych gestów, a jednym z najważniejszych momentów był przebieg Aukcji Charytatywnej. Oszałamiający voucher ufundowany przez B.P Exim S.A. zdołał skraść serca Zarządu Grupy Why Not TRAVEL. Kwota, którą udało się zebrać w trakcie licytacji, była naprawdę imponująca, co zaowocowało decyzją o przeznaczeniu aż 10 000,00 zł na jego zakup.

Relacje z Gali Waszej Turystyki

Dzięki hojności darczyńców udało się zebrać 140 000 złotych! To niezwykle ważna kwota, która zostanie przeznaczona na wypoczynek Podopiecznych z Domu Dziecka w Falbogach. Za sprawą tej inicjatywie możemy razem uczestniczyć w spełnianiu marzeń tych, którzy potrzebują naszego wsparcia.

Gala Waszej Turystyki to nie tylko święto branży turystycznej, ale również dowód na to, że wspólnymi siłami możemy czynić dobro.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę szczytną ideę i udowodnili, że turystyka potrafi nie tylko dostarczać niezapomnianych przeżyć, ale także spełniać marzenia i pomagać potrzebującym. To naprawdę piękny gest hojności i solidarności!

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma