Pierwszy w Ameryce Północnej salonik biznesowy LOT na lotnisku w Chicago!

11-10-2023

Wspaniała nowość od Polskich Linii Lotniczych LOT: Pierwszy w Ameryce Północnej salonik biznesowy na lotnisku O’Hare w Chicago!

Na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2024 roku, pasażerowie będą mieli okazję do skorzystania z nowoczesnej strefy pracy, relaksu i pysznej kuchni w nowym Business Lounge PLL LOT. To wyjątkowe miejsce powstaje z myślą o waszym komforcie podczas podróży.

Pierwszy w Ameryce Północnej salonik biznesowy LOT na lotnisku w Chicago!

Zdjęcie źródło: PLL LOT

Dla polskiego przewoźnika Chicago to nie tylko kierunek w Stanach Zjednoczonych, ale także ważne miejsce ze względu na relacje z Polonią, która licznie zamieszkuje aglomerację. Tutaj linia stworzy nową poczekalnię biznesową narodowego przewoźnika, gdzie atmosfera będzie pełna polskiego ducha.

Business Lounge PLL LOT zajmie imponujące 617 m2 i znajdzie się w centralnej części terminala. To idealne miejsce do pracy, odpoczynku czy delektowania się pysznymi posiłkami i napojami. Wyposażone zostanie w stoliki na laptopy oraz stacje do ładowania urządzeń elektronicznych.

Pierwszy w Ameryce Północnej salonik biznesowy LOT na lotnisku w Chicago!Zdjęcie źródło: PLL LOT

- Bardzo cieszy mnie fakt, że możemy już teraz podzielić się wiadomością o budowie LOT Business Lounge na lotnisku O’Hare w Chicago. Nowy i jednocześnie pierwszy salonik biznesowy poza Europą to kolejny, przełomowy krok w rozwoju naszej firmy. Chcemy, by przestrzeń była symbolem polskiej gościnności, z którą LOT jest nieodłącznie kojarzony. Wierzę, że dzięki niej będziemy mogli zaoferować fantastyczne doświadczenia naszym gościom - mówi Izabela Leszczyńska, dyrektor Biura Rozwoju Produktu i Customer Experience.

To nie wszystko! Business Lounge będzie dostępny nie tylko dla pasażerów Linii Lotniczych LOT, ale także dla posiadaczy kart programów partnerskich. Czekamy na to z niecierpliwością!
 

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta:

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma