Ogród Qatar Airways na EXPO 2023

06-11-2023

Jako oficjalna Linia Lotnicza i Partner Strategiczny Expo 2023 w Dosze, Qatar Airways z dumą zaprasza odwiedzających do "Ogrodu Qatar Airways". Fascynujące miejsce, będące częścią wydarzenia Expo 2023 w Dosze, będzie otwarte przez sześć miesięcy do końca marca 2024 roku. Inspiracją dla tego projektu były ogrody botaniczne z całego świata, z wyjątkowym hołdem dla niezapomnianych Ogrodów w Wersalu, co sprawia, że miejsce to wyjątkowe połączenie nowoczesnego ducha Kataru i jego ukochanych tradycji.

Projekt ten uchwycił ikoniczne punkty orientacyjne z różnych kontynentów, które łączy Qatar Airways, obejmując Bliski Wschód, Europę i Azję, podkreślając kluczową rolę Kataru jako globalnego centrum. Ogród nie tylko prezentuje ogromne możliwości łączności oferowane przez tę linię lotniczą, ale także inkarnuje ducha różnorodności, zrównoważonego rozwoju i celebracji kultury. Nie przegap okazji, aby odwiedzić ten niezwykły zakątek na Expo 2023 w Dosze.

Qatar Airways

Źródło: Qatar Airways

Podczas wizyty w pawilonie odwiedzający zostają przywitani przez ikonicznego, żółtego pluszowego misia - nawiązanie do słynnego Misi Lampowego na Lotnisku Hamad International (HIA). Warto również zwrócić uwagę na platformę QVerse, która stanowi istotny punkt atrakcyjności pawilonu. Ta platforma integruje innowacje cyfrowe z doświadczeniem botanicznym, umożliwiając odwiedzającym wirtualną podróż przez luksusowe wnętrza Qatar Airways. Przewodnikiem jest postać członka załogi pokładowej linii lotniczej o imieniu 'Sama', co po arabsku oznacza 'niebo'. Odwiedzający mogą odkryć stanowiska odprawy klasy First, salony Premium oraz kabiny Business i Economy Class.

Pawilon łączy w sobie naturalne piękno z innowacyjnym projektem, czego przykładem jest imponujący sad, który przypomina Ogród Al Mourjan na lotnisku HIA. Ten wyjątkowy dodatek podkreśla oddanie Qatar Airways harmonizacji naturalnej estetyki z nowoczesnym projektem.

Niezwykłym elementem ogrodu jest także olśniewający nadwieszony labirynt, który oferuje odwiedzającym unikalne połączenie radości artystycznej i doświadczeniowej.

Na pokładzie od 11 października 2023 roku pasażerowie mogą się spodziewać starannie wyselekcjonowanych napojów i ekskluzywnej karty menu à la carte od Evergreen Organics, która skupia się na składnikach pochodzących z katarskich gospodarstw. Dodatkowo, specjalny kanał tematyczny Expo oferuje ponad 30 programów związanych z ogrodnictwem, co zapewnia, że podróż do i z Doszy będzie rezonować z duchem botanicznym wystawy.

 

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma