Grupa Why Not TRAVEL partnerem Wielkiej Gali Nekera

01-11-2023

Już jutro odbędzie się Wielka Gala Nekera, której Grupa Why Not TRAVEL ma przyjemność być Partnerem.

Gala Nekera to prestiżowe spotkanie agentów i partnerów biznesowych, które odbędzie się w luksusowym Hotelu Intercontinental w Warszawie. Przez dwa dni ponad 200 gości będzie miało okazję uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach, które urozmaicą to wydarzenie.

Wielka Gala Nekera

Głównym punktem programu będzie całodniowy workshop produktowo-sprzedażowy, skupiający się na najważniejszych kierunkach w ofercie touroperatora. Patronat strategiczny nad warsztatami objęło Saudi Tourism Authority, co stanowi doskonałą okazję do poznania fascynującej Arabii Saudyjskiej z jej przepięknymi krajobrazami, unikalnymi zabytkami i gościnnością mieszkańców. To nowy kierunek w ofercie Nekery, dostępny w systemach rezerwacyjnych.

Nekera ma jeszcze jednego strategicznego partnera, Lotnisko Warszawa-Radom, z którego oferty korzystała w ostatnim sezonie. Teraz możesz odkryć fascynujący Rzym i zaplanować wyjątkowe wakacje w Bułgarii na lato 2024.

To jednak nie koniec atrakcji. Pozostali partnerzy Nekery, w tym urocza Gran Canaria i Malta, również zaprezentują swoją ofertę produktową. Na miejscu dostępne będą także szkolenia dotyczące najważniejszych kierunków i hoteli Nekery w Turcji, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Polsce i innych popularnych kierunkach wakacyjnych. Obok Grupy Why Not TRAVEL partnerami w organizacji tego wydarzenia są także MerlinX i Wiener.

Podczas Wielkiej Gali Nekera będzie okazja wziąć udział w fascynującej wycieczce po "nieznanej Warszawie" z przewodnikiem, zrelaksować się na basenie na 44. piętrze Intercontinentalu z widokiem na panoramę Pałacu Kultury, uczestniczyć w networkingach i nawet obejrzeć profesjonalny mecz wodnej piłki. Wieczór zakończy uroczysta Gala w formule "black tie" z rozdaniem nagród dla najlepszych agentów Nekera, loterią wizytówkową z atrakcyjnymi wyjazdami zagranicznymi oraz niespodziankami od organizatorów. Imprezę muzyczną i after party poprowadzi znany DJ Peter.

To niezapomniana okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę w branży turystycznej, nawiązać kontakty i spędzić czas w towarzystwie inspirujących ludzi.

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tym wspaniałym wydarzeniu!

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma