flydubai - Jeszcze Więcej Zimowego Dubaju!

29-08-2023

Przed nami niesamowite nowości na trasach z Dubaju do Polski z okazji nadchodzącej zimy! Co przygotowała dla was flydubai? Oto kilka porywających informacji:

Nowa Trasa do/z Poznania: Od 29 października połączymy stolicę Wielkopolski z energetycznym Dubajem oraz rozległą siecią połączeń flydubai. To jest to, na co czekaliście!

Egzotyczne Kierunki na Wyciągnięcie Ręki: Czy marzycie o egzotycznym wypadzie na Tajlandię, Malediwy, Zanzibar czy Sri Lankę? To właśnie te miejsca stały się hitami wakacyjnymi dla Polaków. A teraz dzięki współpracy w programie lojalnościowym Skywards, będziecie mieli okazję przesiąść się w Dubaju i kontynuować swoją podróż z Emirates do Azji Wschodniej, Australii, Oceanii i Afryki Południowej.

2 x Dziennie Z Krakowa i Warszawy: W okresie świąteczno-noworocznym nasza oferta połączeń z/do Krakowa i Warszawy zostaje wzmocniona. Święta i Sylwester w egzotycznych klimatach stały się popularnym wyborem. Pomiędzy 16 grudnia 2023 a 07 stycznia 2024 nasze samoloty dwa razy dziennie obsłużą wyloty z/do Dubaju z naszych głównych portów w Polsce. To naprawdę wyjątkowe świąteczne doświadczenie!

Z flydubai nie tylko docierasz do Dubaju, ale otwierasz drzwi do rozległego świata pełnego egzotyki. Czyż to nie jest świetny sposób na spędzenie zimy?

Gotowi na Przygodę? Oto wasza szansa, by odkryć więcej zimowego uroku Dubaju i fascynujących destynacji.

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma