Emirates zwiększają liczbę lotów do Hongkongu

14-09-2023

Emirates ogłosiły ekscytującą wiadomość dla podróżujących do Hongkongu. Od 1 listopada 2023 roku linie wprowadzą trzeci codzienny lot na trasie Dubaj-Hongkong.


Dodatkowy rejs, będzie obsługiwany przez Boeinga 777-300ER, co zapewni bezpośrednie połączenie między Dubajem a Hongkongiem i pozwoli sprostać zapotrzebowaniu na podróże i ulepszyć połączenia w ramach swojej sieci.
Emirates zwiększają liczbę lotów do Hongkongu
Linie lotnicze Emirates zwiększają liczbę lotów do 21 rejsów tygodniowo, aby sprostać popytowi rynkowemu i zapewnić Klientom większą elastyczność, wybór i dostępność połączeń. Dzięki trzeciemu, regularnemu połączeniu, przewoźnik będzie teraz obsługiwać dwa codzienne loty bezpośrednie do miasta, a także trzeci przez Bangkok, co pozwoli Klientom wybierać spośród większej liczby terminów dostosowanych do ich planów podróży.

Dodatkowe codzienne połączenie między Hongkongiem a Dubajem będzie obsługiwane jako EK382/383 w konfiguracji 3-klasowej, oferując miejsca w klasach pierwszej, biznes oraz ekonomicznej. Lot będzie realizowany w godzinach:

  • EK382 DXB 03:15 HKG 14:30
  • EK383 HKG 18:00 DXB 23:05

Dodatkowe loty, które zostaną uruchomione w listopadzie, uzupełnią bezpośrednie połączenia Emirates EK380/381 oraz EK384/385 z krótkim międzylądowaniem w Bangkoku. Oba połączenia obsługiwane są przez flagowy samolot Emirates A380, który cieszy się dużą popularnością wśród podróżnych ze względu na swoje przestronne i komfortowe fotele.

Zwiększenie liczby połączeń do Hongkongu ma ułatwić pasażerom podróżowanie między Hongkongiem a innymi popularnymi kierunkami w siatce połączeń Emirates, w tym Wielką Brytanią, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, Turcją i wieloma europejskimi miastami. Ponadto kluczowe rynki docelowe dla Hongkongu obejmują Wielką Brytanię; Zjednoczone Emiraty Arabskie; Brazylię; Republikę Południowej Afryki; oraz europejskie kierunki, w tym Niemcy; Włochy; Portugalię i inne.

 

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma